Išči

Napajalnik univerzalni 1460mA 48V Mikrotik

Mikrotik 48V napajalnik 48POW z močjo 1460mA, namenjen napajanju različnih dostopnih točk, usmerjevalnikov in stikal znamke Mikrotik...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 2180004
Šifra dobavitelja: 48POW
EAN koda: 3830056434057
23,12 € z DDV
decrease increase

Mikrotik 48V napajalnik z močjo 1460mA
Namenjen napajanju različnih dostopnih točk, usmerjevalnikov in stikal znamke Mikrotik

Mikrotik 48V napajalnik z močjo 1460mA
Namenjen napajanju različnih dostopnih točk, usmerjevalnikov in stikal znamke Mikrotik

Teža neto v kg: 0.1250
Teža bruto v kg: 0.1420
Pakiranje v kartonu: 80
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Modul Cat.6 UTP eXtreme 110 Leviton

Šifra: 9090038
Zaloga: 10+
Leviton modul Cat.6 UTP, standardni vmesnik RJ45, nizke izgube, črne barve...
3,42 € z DDV

Stikalo Giga 08x RJ45 8x PoE 4x SFP CRS112-8P-4S-IN Mikrotik

Šifra: 9104088
Zaloga: 9
Mikrotik Cloud Router Switch stikalo CRS112-8P-4S-IN je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom. Usmerjevalnik ponuja samodejno zaznavanje izhodnega napajanja na priključkih (802.3.af/at PoE/PoE+ in pasivni PoE). Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
174,24 € z DDV

Konektor DB09M za kabel EFB

Šifra: 9080007
Zaloga: 10+
EFB D-Sub 9 polni konektor DB09M za kabel , moški vmesnik, tehnologija spajkanja, ohišje s cinkom ali kositrom galvanizirano jeklo in polyester, vhodni kontakti iz bakrene zlitine, izhodni kontakti iz niklja s prevleko iz zlata...
0,43 € z DDV

Ohišje za konektor DB09

Šifra: 3010001
Zaloga: 10+
Plastično ohišje za DSUB konektor...
1,34 € z DDV

PoE - napajanje preko UTP 15W IEEE802.3af POE15F Tenda

Šifra: 8015015
Zaloga: 10+
Napajanje preko UTP omrežja za PoE naprave do 15W, aktivni POE adapter, idealna uporaba, kjer ni na voljo električnega napajanja...
14,08 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
22,19 € z DDV
Filtri
Sort
display