Išči

Nosilec za kontroler UniFi Cloud Key G2 PLUS HDD Ubiquiti

Namestite svoj Cloud Key G2 ali Cloud Key G2 Plus v 19" (48cm) komunikacijsko omaro z uporabo Cloud Key G2 nosilca. Cloud Key G2 in Cloud Key G2 Plus varno pritrdite na zadnji strani nosilca za urejeno in varno namestitev...
Blagovna znamka: UBIQUITI
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Brezplačna dostava
Šifra: 7716011
Šifra dobavitelja: UBNT-CKG2-RM
138,86 € z DDV
decrease increase

Namestite svoj Cloud Key G2 ali Cloud Key G2 Plus v 19" (48cm) komunikacijsko omaro z uporabo Cloud Key G2 nosilca. Cloud Key G2 in Cloud Key G2 Plus varno pritrdite na zadnji strani nosilca za urejeno in varno namestitev. Na sprednji strani se nahajajo zaslon Cloud Key kontrolerja, RJ45 mrežni priključek, reset gumb in status LED za lažji dostop.

• Možna uporaba z Cloud Key G2 in Cloud Key G2 Plus
• RJ45 priključek na sprednji strani za čistejšo namestitev
• Vključuje štiri matice za kabinet in M6 vijake

Namestite svoj Cloud Key G2 ali Cloud Key G2 Plus v 19" (48cm) komunikacijsko omaro z uporabo Cloud Key G2 nosilca. Cloud Key G2 in Cloud Key G2 Plus varno pritrdite na zadnji strani nosilca za urejeno in varno namestitev. Na sprednji strani se nahajajo zaslon Cloud Key kontrolerja, RJ45 mrežni priključek, reset gumb in status LED za lažji dostop.

• Možna uporaba z Cloud Key G2 in Cloud Key G2 Plus
• RJ45 priključek na sprednji strani za čistejšo namestitev
• Vključuje štiri matice za kabinet in M6 vijake

Teža neto v kg: 0.3700
Teža bruto v kg: 0.4000
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Brezžična Dostopna Točka 2100Mb stropna UAP-nanoHD UniFi UBIQUITI

Šifra: 9108088
Zaloga: 10+
Brezžična dostopna točka Ubiquiti je idealna za uporabo na številnih lokacijah, UniFi nanoHD AP ponuja oddaljeno upravljanje na večih lokacijah, sočasni dual-band...
239,07 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909020
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,93 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

Šifra: 7948015
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga, multimode, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, enostavna namestitev, standardna velikost S+85DLC03D. Omogoča prenos do 10 Gpbs za optične razdalje do 300m s podporo DDM...
63,24 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC 10m Digitus

Šifra: 7909024
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 10m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
13,52 € z DDV

Pomnilniška kartica microSD HC 16GB APACER UHS-I Class 10 + SD adapter

Šifra: 9802039
Zaloga: 10+
Apacer Class 10 spominska kartica (10MB/sec najnižji prenos), izboljšana odzivnost kartice, hitrejše delovanje, primerna za večopravilnost...
5,26 € z DDV

Kontroler UniFi Cloud Key G2 Ubiquiti

Šifra: 9106039
Zaloga: 1
UniFi Cloud Key Gen2 Ubiquiti je integriran strojni krmilnik in samostojni aplikacijski strežnik, zasnovan tako, da vam pomaga pri nadzoru in upravljanju UniFi omrežnih naprav...
256,29 € z DDV
Filtri
Sort
display