Išči

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM3 2m Leviton

Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7912007
Šifra dobavitelja: HOTLCOM3002
EAN koda: 5050268189349
6,10 € z DDV
decrease increase

50 mikronski Leviton pigtail optični kabel
Dolžina 2m, OM3
LC konektor

50 mikronski Leviton pigtail optični kabel
Dolžina 2m, OM3
LC konektor

Teža neto v kg: 0.0100
Teža bruto v kg: 0.0100

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. MM, Leviton

Šifra: 7902004
Zaloga: 3
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, črne barve...
188,29 € z DDV

Optični patch pigtail MM 50.0 ST OM3 2m Leviton

Šifra: 7912006
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
4,64 € z DDV

UTP CAT.6 patch 2m Leviton LSOH

Šifra: 6150000
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
6,53 € z DDV

UTP CAT.6 patch 3m Leviton LSOH

Šifra: 6160000
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
7,14 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 1m Leviton

Šifra: 7909057
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 1m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
16,16 € z DDV

Kanal NIK 6 60x40

Šifra: 9970700
Zaloga: 10+
NIK nadometni inštalacijski kanal, oznaka kanal NIK 6...
5,65 € z DDV
Filtri
Sort
display