Išči

Optični patch SM LC/APC - LC/APC 1m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 10
Šifra: 7950018
Šifra dobavitelja: O0381.1
EAN koda: 4049759056247
15,62 € z DDV
decrease increase

EFB optični povezovalni kabel, razred OS2
9/125 µm , dvojni, single-mode
2x LC(APC) zelena dvojna vmesnika
LC APC vmesnik pod 8°
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2E 9/125µ
Dolžina 1 m, rumene barve
Kabel primeren za telekomunikacije, kabelsko televizijo, LAN, WAN, MAN,
meritvene in senzorske naprave, medicinske naprave in industrijske potrebe

EFB optični povezovalni kabel, razred OS2
9/125 µm , dvojni, single-mode
2x LC(APC) zelena dvojna vmesnika
LC APC vmesnik pod 8°
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2E 9/125µ
Dolžina 1 m, rumene barve
Kabel primeren za telekomunikacije, kabelsko televizijo, LAN, WAN, MAN,
meritvene in senzorske naprave, medicinske naprave in industrijske potrebe

Teža neto v kg: 0.0435
Teža bruto v kg: 0.0479
Pakiranje v kartonu: 1
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 0,25m rdeč Digitus

Šifra: 9030164
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

Optični patch SM LC/APC - LC/APC 3m EFB

Šifra: 7950020
Zaloga: 9
EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
16,23 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
22,30 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-1G (set/2kos)

Šifra: 7948020
Zaloga: 10+
Ubiquiti pretvornik FO SFP Mini-GBIC gigabit, singlemode UF-SM-1G, enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 1.25 Gbps...
28,96 € z DDV

Rikomagic MK68 Octa Core Android PC 16GB Android 5.1

Šifra: 5511030
Zaloga: 10+
Rikomagic MK68 , mini računalnik z verzijo 5.1, ANDROID, vgrajen XBMC(kodi) predvajalnik, 4K predvajalnik, priložen osnovni daljinec, za delovanje potrebuje dve AAA 1,5V bateriji (bateriji nista priloženi)...
105,21 € z DDV

Stikalo Giga 05x RJ45 1x SFP Mikrotik RB260GSP

Šifra: 9104064
Zaloga: 10+
Mikrotik RB260GSP je gigabitno stikalo s 5x gigabitnimi porti in 1x SFP kletko s podporo DDMI. Primerno je za uporabo kot optično stikalo v okoljih, kjer zaradi zunanjih vplivov (visokoenergetske naprave, električne inštalacije, ipd.) povezava preko bakrenih vodnikov ni mogoča oz. stabilna ter omogoča senzor voltaže in temperature...
53,46 € z DDV
Filtri
Sort
display