Search

Optični patch SM PK-9 LC-LC 1m Duplex 1,2mm EFB

EFB kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Manufacturer: EFB
Availability: Stock: 0
Delivery date: 7-14 days
SKU: 7950072
Manufacturer part number: O0350.1-1.2
GTIN: 4049759169596
13,82 € incl tax
decrease increase

EFB optični duplex patch kabel
Kategorija OS2
2 žilni, singlemode, duplex
LC - LC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 1 m
Rumene barve

EFB optični duplex patch kabel
Kategorija OS2
2 žilni, singlemode, duplex
LC - LC vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 1 m
Rumene barve

Teža neto v kg: 0.0100
Teža bruto v kg: 0.0130
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filters
Sort
display