Išči

Optični patch SM PK-9 SC/SC 2m Digitus

Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 07.10.2021
Šifra: 7950030
Šifra dobavitelja: DK-2922-02
EAN koda: 4016032248743
8,26 € z DDV
decrease increase

Digitus single-mode duplex patch kabel
LSOH - - Low Smoke Zero Halogen
Premer 3 mm
SC - SC dvojni (duplex)
Tip kabla: I-VH 2E9 / 125µ
Razred: OS2
Barva kabla: rumena
Premer Fiber: 9 / 125µ
Dolžina: 2m

Digitus single-mode duplex patch kabel
LSOH - - Low Smoke Zero Halogen
Premer 3 mm
SC - SC dvojni (duplex)
Tip kabla: I-VH 2E9 / 125µ
Razred: OS2
Barva kabla: rumena
Premer Fiber: 9 / 125µ
Dolžina: 2m

Teža neto v kg: 0.0627
Teža bruto v kg: 0.0658
Pakiranje v kartonu: 240
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 0,5m siv Digitus

Šifra: 9030098
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,21 € z DDV

USB 3.0 ključ 16Gb AH350 APACER črno/bel, bulk, no logo

Šifra: 8920079
Zaloga: 1
USB ključ za prenos podatkov brez logotipa, primeren za potisk, ne potrebuje gonilnikov, polnjenje preko USB vmesnika...
4,72 € z DDV

UTP CAT.6 patch 2m rdeč Digitus

Šifra: 9030139
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,38 € z DDV

UTP CAT.6 patch 2m moder Digitus

Šifra: 9030158
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,38 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 3m Digitus

Šifra: 7909039
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,52 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m rdeč Digitus

Šifra: 9030072
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV
Filtri
Sort
display