Išči

PoE - Mrežni gigabitni podaljševalec GPeR Mikrotik

Mikrotik mrežni gigabitni podaljševalec GPeR enota omogoča podaljšanje mrežnega kabla. Z večimi GPeR enotami lahko dosežete skupno dolžino do 1500m. PoE passtrough funkcija vam omogoča, da napajate tudi najbolj oddaljene naprave in vsebuje 2x RJ45 priključka.
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 09.08.2021
Šifra: 9130003
Šifra dobavitelja: GPeR
EAN koda: 3830056434767
19,13 € z DDV
decrease increase

Mikrotik GPeR PoE podaljševalec je del GPEN (Gigabit Passive Ethernet Network) koncepta, kateri cilja postati alternativa GPON inštalacijam, saj omogoča nižjo ceno in lažjo postavitev ethernet omrežja.

GPeR enota omogoča podaljšanje Ethernet kabla za dodaten hop (< 100 - 150m med mrežnimi napravami, do 210m med GPeR napravama) do 1500m.

Specifikacije:
2x 10/100/1000 RJ45 priključek
PoE vhod: 24-57V, aktivni 802.3af/at
PoE izhod: aktivni PoE 802.3af/at PoE passthrough (možnost izklopa PoE z odstranitvijo mostičkov)
Max izhod na priključek (vhod < 30V): 700mA
Max izhod na priključek (vhod > 30V): 2000mA
Max skupni izhod: 2A
Poraba: do 2W
Temperaturno območje delovanja: -40°C do 70°C

Paket vsebuje:
1x PoE podaljševalec

Mikrotik GPeR PoE podaljševalec je del GPEN (Gigabit Passive Ethernet Network) koncepta, kateri cilja postati alternativa GPON inštalacijam, saj omogoča nižjo ceno in lažjo postavitev ethernet omrežja.

GPeR enota omogoča podaljšanje Ethernet kabla za dodaten hop (< 100 - 150m med mrežnimi napravami, do 210m med GPeR napravama) do 1500m.

Specifikacije:
2x 10/100/1000 RJ45 priključek
PoE vhod: 24-57V, aktivni 802.3af/at
PoE izhod: aktivni PoE 802.3af/at PoE passthrough (možnost izklopa PoE z odstranitvijo mostičkov)
Max izhod na priključek (vhod < 30V): 700mA
Max izhod na priključek (vhod > 30V): 2000mA
Max skupni izhod: 2A
Poraba: do 2W
Temperaturno območje delovanja: -40°C do 70°C

Paket vsebuje:
1x PoE podaljševalec

Teža neto v kg: 0.1000
Teža bruto v kg: 0.1150
Pakiranje v kartonu: 30
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 04x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Šifra: 7901003
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 4 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 15 Nm, črne barve...
0,61 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909038
Zaloga: 0
Dobava: 29.07.2021
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € z DDV

Organizator ka. 48cm 1U 30x35 mm Triton črn

Šifra: 1870100
Zaloga: 10+
Odličen Triton organizator kablov dimenzij 1U 30x35 mm za montažo v komunikacijske kabinete...
12,74 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,25m siv Digitus

Šifra: 9030108
Zaloga: 0
Dobava: 29.07.2021
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

Polica 48cm Triton 1U 450mm - 80kg črna

Šifra: 9418039
Zaloga: 10+
Triton polica za izključno Triton komunikacijsko omaro, dimenzije 450 mm 1U, nosilnost do 80 kg...
25,74 € z DDV

Pretvornik USB - Mrežni USB A-UTP 10/100 Mbps Digitus

Šifra: 8619003
Zaloga: 10+
Digitus USB pretvornik - mrežna kartica 10/100...
17,02 € z DDV
Filtri
Sort
display