Išči

Polica 48cm Triton izvlečna 350mm - 30kg črna

Triton izvlečna polica za izključno Triton komunikacijsko omaro, dimenzije 350 mm, nosilnost do 30 kg...
Blagovna znamka: Triton
Na voljo: Zaloga: 6
Šifra: 9418057
Šifra dobavitelja: RAB-UP-X30-A1
EAN koda: 8595105073643
66,92 € z DDV
decrease increase

Triton izvlečna polica za vgradnjo v 19˝ komunikacijsko omaro
Nosilnost 30 kg, Pribor za montažo, Jeklo, ročaj za lažjo uporabo
Barva: Črna

Triton izvlečna polica za vgradnjo v 19˝ komunikacijsko omaro
Nosilnost 30 kg, Pribor za montažo, Jeklo, ročaj za lažjo uporabo
Barva: Črna

Dimenzija v mm (DxSxV): 350x485x44
Teža neto v kg: 3.5000
Teža bruto v kg: 3.7000
Garancija v mesecih: 12

 

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 0,5m moder Digitus

Šifra: 9030085
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,21 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m moder Digitus

Šifra: 9030100
Zaloga: 0
Dobava: 17.08.2021
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus

Šifra: 7801014
Zaloga: 10+
Digitus optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, plastično ohišje...
2,10 € z DDV

UTP CAT.6 patch 2m moder Digitus

Šifra: 9030158
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,38 € z DDV

Organizator kablov 4x8 vertikalni Triton tip D2

Šifra: 9485017
Zaloga: 10+
Odličen Triton organizator kabla iz nerjavečega jekla, možnost montaže vertikalno v komunikacijsko omaro, tip D2...
4,82 € z DDV

HDMI kabel z mrežno povezavo 10m Cablexpert črn High Speed Premium 4K

Šifra: 8530125
Zaloga: 10+
Cablexpert Premium HDMI kabel z mrežno povezavo dolžine 10m za ločljivosti do 4K...
22,35 € z DDV
Filtri
Sort
display