Išči

Pretvornik USB - 1xSerial DB09 FTDI Delock

Odličen Delock USB pretvornik na serijski RS232 vmesnik, za priklop serijskih naprav (modem, miška, POS sistemi,...)...
Blagovna znamka: Delock
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Šifra: 9724013
Šifra dobavitelja: 61460
EAN koda: 4043619614608
17,81 € z DDV
decrease increase

Delock USB pretvornik na serijski RS-232 vmesnik omogoča priključitev serijskih naprav na USB tip-A priključek.

Tehnične lastnosti:
• Priključka:
1x USB 2.0 tip-A moški >
1x serijski RS-232 DB9 moški z maticami
• Vezni nabor: FTDI
• Hitrost prenosa podatkov: do 460.8 Kbps
• Priložen USB podaljšek dolžine ca. 80cm
• Podprti OS: Linux Kernel 2.6 in novejši, Mac OS 10.6 in novejši, Windows 7/8.x/10 32 in 64-bit

Paket vsebuje:
1x USB pretvornik, 1x USB podaljšek, 1x Medij z gonilniki, 1x Navodila

Delock USB pretvornik na serijski RS-232 vmesnik omogoča priključitev serijskih naprav na USB tip-A priključek.

Tehnične lastnosti:
• Priključka:
1x USB 2.0 tip-A moški >
1x serijski RS-232 DB9 moški z maticami
• Vezni nabor: FTDI
• Hitrost prenosa podatkov: do 460.8 Kbps
• Priložen USB podaljšek dolžine ca. 80cm
• Podprti OS: Linux Kernel 2.6 in novejši, Mac OS 10.6 in novejši, Windows 7/8.x/10 32 in 64-bit

Paket vsebuje:
1x USB pretvornik, 1x USB podaljšek, 1x Medij z gonilniki, 1x Navodila

Teža neto v kg: 0.1100
Teža bruto v kg: 0.1333
Pakiranje v kartonu: 10
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.5e patch 1m siv Digitus

Šifra: 9025182
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,60 € z DDV

UTP CAT.5e patch 2m siv Digitus

Šifra: 9025195
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,82 € z DDV

UTP CAT.5e patch 3m bel Digitus

Šifra: 9025208
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,42 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 1m Digitus

Šifra: 7909037
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,65 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909038
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 10m Digitus

Šifra: 7909042
Zaloga: 5
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 10m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,70 € z DDV
Filtri
Sort
display