Išči

Baseus polnilec 20W USB TipC Mini QC bel CCFS-SN02

Baseus USB tip-C polnilec bele barve je primeren za hitro napajanje mobilnih naprav s podporo hitrega napajanja. Napajalnik omogoča različne napetosti med 5V in 12V, najvišja izhodna moč pa je 20W...
Blagovna znamka: Baseus
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 2190071
Šifra dobavitelja: CCFS-SN02
EAN koda: 6953156201705
15,57 € z DDV
decrease increase

Baseus USB tip-C napajalnik je primeren za hitro napajanje mobilnih naprav s podporo hitrega napajanja. Napajalnik omogoča različne napetosti med 5V in 12V, najvišja izhodna moč pa je 20W.

Tehnične lastnosti:
• Priključki:
1x CEE 7/16 moški
1x USB tip-C ženski
• Vhod: AC 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz / 0.8A
• Izhod:
USB tip-C: DC 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A
• Izhodna moč: max. 20W
• Zaščita pred preobremenitvijo
• Prenapetostna zaščita
• Zaščita pred pregrevanjem
• Zaščita pred kratkim stikom
• Barva: bela

Paket vsebuje:
1x Pretvornik USB - 220V, 1x Navodila

Baseus USB tip-C napajalnik je primeren za hitro napajanje mobilnih naprav s podporo hitrega napajanja. Napajalnik omogoča različne napetosti med 5V in 12V, najvišja izhodna moč pa je 20W.

Tehnične lastnosti:
• Priključki:
1x CEE 7/16 moški
1x USB tip-C ženski
• Vhod: AC 100 ~ 240 V / 50 ~ 60 Hz / 0.8A
• Izhod:
USB tip-C: DC 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A
• Izhodna moč: max. 20W
• Zaščita pred preobremenitvijo
• Prenapetostna zaščita
• Zaščita pred pregrevanjem
• Zaščita pred kratkim stikom
• Barva: bela

Paket vsebuje:
1x Pretvornik USB - 220V, 1x Navodila

Teža neto v kg: 0.0910
Teža bruto v kg: 0.1000
Garancija v mesecih: 12

Izdelki specifikacije
Izhod USB tip C
Izdelki specifikacije
Izhod USB tip C
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 1m bel Digitus

Šifra: 9030112
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,29 € z DDV

I člen spojnik RJ45 UTP CAT5e plastik Digitus

Šifra: 9060004
Zaloga: 10+
Digitus RJ45 spojni I člen UTP CAT.5e, za spajanje dveh RJ45 kablov, plastično ohišje...
0,74 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC 1m Digitus

Šifra: 7909019
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,56 € z DDV

Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Giga Multimode S-85DLC05D

Šifra: 7948001
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit S-85DLC05D, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
20,44 € z DDV

SBOX polnilec USB 2xTipA bel HC-21

Šifra: 2190003
Zaloga: 10+
SBOX polnilec USB HC-21 transformator iz 220 V na USB 5 V, primeren za polnjenje pametnih telefonov, tablic, kamer, navigacij, MP3 predvajalnikov...
5,76 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m rumen Digitus

Šifra: 9030118
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,29 € z DDV
Filtri
Sort
display