>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

Samsung SSD disk 2TB NVME M.2 EVO 970 PLUS MZ-V7S2T0BW

Samsung 970 je M.2 SSD disk s kontrolerjem Samsung in kapaciteto 2TB ter tehnologijo TurboWrite prinaša osupljive hitrosti. Optimiziran je za največjo vzdržljivost in zanesljivost. Programska oprema Samsung Magician omogoča spreminjanje nastavitev, posodabljanje, nadzor varnosti in testiranje zmogljivosti diska...
Blagovna znamka: Samsung
Na voljo: Zaloga: 2
Šifra: 8943132
Šifra dobavitelja: MZ-V7S2T0BW
EAN koda: 8801643628093
238,14 € z DDV
decrease increase

Samsung 970 je M.2 SSD disk s kontrolerjem Samsung in kapaciteto 2TB ter tehnologijo TurboWrite prinaša osupljive hitrosti. Optimiziran je za največjo vzdržljivost in zanesljivost. Programska oprema Samsung Magician omogoča spreminjanje nastavitev, posodabljanje, nadzor varnosti in testiranje zmogljivosti diska...

Samsung 970 EVO PLUS poganja napredna V-NAND tehnologija in optimizirana strojno-programska oprema. Z NVMe vmesnikom, ki je izkoriščen v celoti, prinaša nepredstavljive hitrosti. Hitrosti branja segajo do 3500 MB/s, zapisovanja pa do 3300 MB/s. 970 EVO PLUS je kar do 53% hitrejši od predhodnika 970 EVO. Delovanje nadzira Samsungov Phoenix kontroler.

Tehnične lastnosti:
Intelligent TurboWrite tehnologija
Programska oprema Samsung Magician za spreminjanje nastavitev, posodabljanje, varnost in testiranje zmogljivosti
PCI-e Gen 3.0 x4, NVMe 1.3 vmesnik
Samsung Phoenix kontroler
TRIM, S.M.A.R.T, Garbage Collection
AES 256-bitno šifriranje
Podpora za način spanja
1,5 milijonov ur MTBF
Kapaciteta2TB
Vodilo: PCI-e 3.0 x4 NVMe
Format diska: M.2
Tip čipov: TLC
Kontroler : Samsung
Hitrost branja: 3.500MB/s
Hitrost zapisovanja: 3.300MB/s
Naključno branje: 620.000 IOPS
Naključno zapisovanje: 560.000 IOPS

Paket vsebuje: 1x Samsung SSD disk 2TB NVME M.2 EVO 970 PLUS MZ-V7S2T0BW, 1x Navodila

Samsung 970 je M.2 SSD disk s kontrolerjem Samsung in kapaciteto 2TB ter tehnologijo TurboWrite prinaša osupljive hitrosti. Optimiziran je za največjo vzdržljivost in zanesljivost. Programska oprema Samsung Magician omogoča spreminjanje nastavitev, posodabljanje, nadzor varnosti in testiranje zmogljivosti diska...

Samsung 970 EVO PLUS poganja napredna V-NAND tehnologija in optimizirana strojno-programska oprema. Z NVMe vmesnikom, ki je izkoriščen v celoti, prinaša nepredstavljive hitrosti. Hitrosti branja segajo do 3500 MB/s, zapisovanja pa do 3300 MB/s. 970 EVO PLUS je kar do 53% hitrejši od predhodnika 970 EVO. Delovanje nadzira Samsungov Phoenix kontroler.

Tehnične lastnosti:
Intelligent TurboWrite tehnologija
Programska oprema Samsung Magician za spreminjanje nastavitev, posodabljanje, varnost in testiranje zmogljivosti
PCI-e Gen 3.0 x4, NVMe 1.3 vmesnik
Samsung Phoenix kontroler
TRIM, S.M.A.R.T, Garbage Collection
AES 256-bitno šifriranje
Podpora za način spanja
1,5 milijonov ur MTBF
Kapaciteta2TB
Vodilo: PCI-e 3.0 x4 NVMe
Format diska: M.2
Tip čipov: TLC
Kontroler : Samsung
Hitrost branja: 3.500MB/s
Hitrost zapisovanja: 3.300MB/s
Naključno branje: 620.000 IOPS
Naključno zapisovanje: 560.000 IOPS

Paket vsebuje: 1x Samsung SSD disk 2TB NVME M.2 EVO 970 PLUS MZ-V7S2T0BW, 1x Navodila

Teža neto v kg: 0.0900
Teža bruto v kg: 0.1000
Dimenzije v mm: 80,15x22,15x2,38
Garancija v mesecih: 60

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Ruijie Reyee pretvornik FO SFP Mini-GBIC Giga Singlemode 1310nm MINI-GBIC-LX-SM13

Šifra: 7948052
Zaloga: 4
Ruijie pretvornik FO SFP Mini-GBIC-SX MM1310, singlemode, hitrost prenosa do 1.25Gbps, enostavna namestitev, doseg do 10km, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
61,82 € z DDV

Ruijie Reyee dostopna točka Wi-Fi6 1800Mb AX Omni zunanja RG-RAP6262(G)

Šifra: 9108166
Zaloga: 4
Ruijie RG-RAP6262G dostopna točka z giga omrežnimi priklopi in Wi-Fi 6 povezavo omogoča še hitrejšo in zanesljivejšo povezavo. Je odlična dostopna točka za dvorane, garaže, velika parkirišča ali prireditve saj omogoča do 256 uporabnikov hkrati. Njegova napredna tehnologija omogoča napajanje preko PoE 802.3at, nadzor dostopa in zaščito pred vdori, kar zagotavlja varno delovanje vašega omrežja ter zaščiti vaše občutljive podatke. Uporabniku prijazna konfiguracija in enostavna uporaba, tudi v zunanjih prostorih saj je odporen na vodo in prah do IP68…
315,03 € z DDV

Ruijie Reyee dostopna točka Wi-Fi6 3000Mb AX SFP Giga stropna RG-AP820-L/V3

Šifra: 9108157
Zaloga: 9
Ruijie RG-AP820-L (V3) dostopna točka s SFP 2,5Gbps priklopom in Wi-Fi 6 povezavo omogoča še hitrejšo in zanesljivejšo povezavo. Njegova napredna tehnologija omogoča napajanje preko PoE 802.3af, nadzor dostopa in zaščito pred vdori, kar zagotavlja varno delovanje vašega omrežja ter zaščiti vaše občutljive podatke. Uporabniku prijazna konfiguracija in enostavna uporaba…
328,79 € z DDV

Ruijie Reyee stikalo Giga 24-port PoE + 4x SFP kovinsko Managed rack

Šifra: 9104208
Zaloga: 9
Ruijie Reyee 24-port gigabitno stikalo in 4x SFP Uplink je idealno za podjetja, gostinstvo, tovarne, izobraževalne ustanove, trgovine in nadzorne sisteme. Prednost je v upravljanju preko Ruijie Cloud platforme, ki vam omogoča enostavno optimizacijo in upravljanje stikala kjerkoli in kadarkoli. Zahvaljujoč samodejnemu preprečevanju zank boste zagotovili nemoteno delovanje storitev, saj bo stikalo samodejno prepoznal in odpravil morebitne zanke v omrežju.
642,45 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display