>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

SBOX slušalke črne bluetooth z mikrofonom EB-TWS99

Brezžične slušalke s tehnologijo Bluetooth, ki zagotavljajo vrhunsko izkušnjo poslušanja. Z dobrim frekvenčnim odzivom in visoko občutljivostjo za jasen zvok. Poleg tega imajo aktivno odpravljanje hrupa (ANC) in okoljsko odpravljanje hrupa (ENC) za čisto in jasno poslušanje. Elegantne črne barve.
Blagovna znamka: SBOX
Na voljo: Zaloga: 6
Šifra: 6005034
Šifra dobavitelja: EB-TWS99-B
EAN koda: 3858894502554
24,34 € z DDV
decrease increase

Brezžične slušalke   s tehnologijo Bluetooth, ki zagotavljajo vrhunsko izkušnjo poslušanja. Z dobrim  frekvenčnim odzivom in visoko občutljivostjo za jasen zvok. Poleg tega imajo aktivno odpravljanje hrupa (ANC) in okoljsko odpravljanje hrupa (ENC) za čisto in jasno poslušanje. Elegantnega črne barve.

 

Tehnične lastnosti:

Vrsta slušalk: Bluetooth, usešne

Frekvenčni odziv (Hz): 20-20000

Impedanca slušalk (Ohm): 32

Občutljivost slušalk (dB): 121 +/- 1,5

Velikost pogona (mm): 10

Vmesnik: Bluetooth 5.3 / Type-C (za polnjenje)

Material: Plastika

Barva: Črna

Čas pogovora / čas glasbe (h): 3.5-4.5

Čas polnjenja (h): 1-2

Domet (m): 15

Zmanjševanje hrupa: Da, ANC + ENC (4 mikrofoni)

Čip: JL7006

Baterija: Litij-polimer, 30mAh slušalke + 200mAh

Dimenzije (mm): 19x24x34 (ušesni čepki) / 60x28x49 (ohišje za polnjenje)

 

Paket vsebuje: 1x SBOX slušalke črne bluetooth z mikrofonom EB-TWS99, 1x Navodila

Brezžične slušalke   s tehnologijo Bluetooth, ki zagotavljajo vrhunsko izkušnjo poslušanja. Z dobrim  frekvenčnim odzivom in visoko občutljivostjo za jasen zvok. Poleg tega imajo aktivno odpravljanje hrupa (ANC) in okoljsko odpravljanje hrupa (ENC) za čisto in jasno poslušanje. Elegantnega črne barve.

 

Tehnične lastnosti:

Vrsta slušalk: Bluetooth, usešne

Frekvenčni odziv (Hz): 20-20000

Impedanca slušalk (Ohm): 32

Občutljivost slušalk (dB): 121 +/- 1,5

Velikost pogona (mm): 10

Vmesnik: Bluetooth 5.3 / Type-C (za polnjenje)

Material: Plastika

Barva: Črna

Čas pogovora / čas glasbe (h): 3.5-4.5

Čas polnjenja (h): 1-2

Domet (m): 15

Zmanjševanje hrupa: Da, ANC + ENC (4 mikrofoni)

Čip: JL7006

Baterija: Litij-polimer, 30mAh slušalke + 200mAh

Dimenzije (mm): 19x24x34 (ušesni čepki) / 60x28x49 (ohišje za polnjenje)

 

Paket vsebuje: 1x SBOX slušalke črne bluetooth z mikrofonom EB-TWS99, 1x Navodila

Garancija: 12 mesecev 

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Digitus kabel USB A-B mini 1m črn dvojno oklopljen

Šifra: 8536011
Zaloga: 10+
Digitus povezovalni kabel USB A-B mini, 1m.
1,72 € z DDV

Video napajalnik 12V/2A vtični DO

Šifra: 8025006
Zaloga: 10+
Napajalnik je narejen za kamere in naprave, ki potrebujejo 12VDC napajanje in ne presegajo 2A trenutne porabe, napajalnik je opremljen z indikatorjem, ki ob prisotnosti napajanja sveti zeleno...
8,66 € z DDV

Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Giga Singlemode S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM.
26,17 € z DDV

KELine optični adapter I člen LC Duplex OS2 SM

Šifra: 7930009
Zaloga: 10+
KELine optični adapter LC-LC duplex OS2 singlemode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,12 € z DDV

SBOX stisnjen zrak v dozi CS-400

Šifra: 2006022
Zaloga: 10+
SBOX stisnjen zrak za odstranitev prahu, primerno za tipkovnice, prenosnike, tiskalnike..
6,47 € z DDV

Delock kabel USB A-B mini 1m dvojno oklopljen transparent 83905

Šifra: 8519130
Zaloga: 10+
Delock povezovalni kabel USB A-B mini, za priklop digitalnih fotoaparatov, mobilnih naprav, dolžine 1m.
5,10 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display