Išči

SFTP CAT.6 patch 20m rdeč EFB LSOH

EFB povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Primeren za pisarne in domačo uporabo…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 2
Šifra: 9030022
Šifra dobavitelja: K5512.20
EAN koda: 4049759021252
21,90 € z DDV
decrease increase

Kategorija 6 patch kabel, SFTP tehnologija
Oklopljen, do 250MHz
4x2xAWG27/7, premer kabla 6,2mm
LSOH - Low Smoke Zero Halogen, oklopljene parice
Zaščita proti nategu kabla
Kompatibilen z Cat.6 in Cat.5e izdelki
Pozlačeni RJ45 vmesniki
Standard IEC 60603-7-5, ognjevarni IEC 60332-1, brez halogena IEC 60754-2, low smoke IEC 61034

Kategorija 6 patch kabel, SFTP tehnologija
Oklopljen, do 250MHz
4x2xAWG27/7, premer kabla 6,2mm
LSOH - Low Smoke Zero Halogen, oklopljene parice
Zaščita proti nategu kabla
Kompatibilen z Cat.6 in Cat.5e izdelki
Pozlačeni RJ45 vmesniki
Standard IEC 60603-7-5, ognjevarni IEC 60332-1, brez halogena IEC 60754-2, low smoke IEC 61034

Teža neto v kg: 0.7200
Teža bruto v kg: 0.7999
Pakiranje v kartonu: 5
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Modul Cat.6A 10G FTP toolless Digitus

Šifra: 9090007
Zaloga: 10+
Digitus modul Cat.6A 10G FTP, standardni vmesnik RJ45, za trdo ali mehko žilne kable, primeren za zidne ali talne doze...
4,82 € z DDV

SFTP CAT.6 patch 2m siv Digitus

Šifra: 9032044
Zaloga: 0
Dobava: 30.06.2021
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
3,42 € z DDV

SFTP CAT.6 patch 3m siv Digitus

Šifra: 9032045
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
3,87 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 2m Digitus

Šifra: 7950002
Zaloga: 1
Digitus kvaliteten priključni optičn kabel MM OM3 2m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,88 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 15m Digitus

Šifra: 7950032
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 15m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
26,47 € z DDV

SFTP CAT.6 patch 1,5m siv Digitus

Šifra: 9030152
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
3,36 € z DDV
Filtri
Sort
display