>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

Tenda stikalo 100M 18-port rack 16x PoE 1xSFP, 2xGiga TEF1118P-16-250W

Tenda stikalo TEF1118P-16-250W ima 18 priklopov z hitrostjo prenosa 10/100Mbps ter 16x PoE priklopov z skupno izhodno močjo do 250W. Stikalo ima tudi extend funkcijo, ki z pritiskom na gumb - podaljša PoE razdaljo do 250m. Stikalo je izdelano iz kvalitetnega kovinska ohišja.
Blagovna znamka: Tenda
Na voljo: Zaloga: 8
Brezplačna dostava
Šifra: 9104169
Šifra dobavitelja: TEF1118P-16-250WV2.0
EAN koda: 6932849431667
273,89 € z DDV
210,66 € z DDV
decrease increase

Stikalo ponuja različne vrste varnosti in zaščite, vključno s 6 kV zaščito pred strelo, pred preobremenitvijo in PSE zaščito pred kratkim stikom.

Tehnične lastnosti:
Tenda 18 vratno stikalo 10/100 z 16x PoE podporo do 250W, 2x 10/100/1000 in 1x SFP uplink vmesniki
Vmesniki 16x 10/100BASE-TX, 2x 10/100/1000BASE-T in 1x 1000BASE-X SFP za uplink (Combo priključek)
Poraba: do 230W skupne porabe PoE
IEEE 802.3af/at do 30W/vrata
LED indikatorji Povezava/Aktivnost 100 Mbps in PoE.
˝Shrani in posreduj˝ arhitektura prenosa paketov.
Extend gumb - podaljša PoE razdaljo do 250m (10M full-duplex, isolated)
Standard IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af/at
Napajanje: 220V priključek, Poraba stikala do 250W.
Temperaturno območje delovanja: 0°C do 45°C, Vlažnost 10-90% brez kondenza
Zmogljivost preklapljanja: 7,2 Gbit/s
Do 4K MAC vnosov
Kovinsko ohišje

Paket vsebuje: 1x Stikalo, 1x Napajalni kabel, 1x Navodila

Stikalo ponuja različne vrste varnosti in zaščite, vključno s 6 kV zaščito pred strelo, pred preobremenitvijo in PSE zaščito pred kratkim stikom.

Tehnične lastnosti:
Tenda 18 vratno stikalo 10/100 z 16x PoE podporo do 250W, 2x 10/100/1000 in 1x SFP uplink vmesniki
Vmesniki 16x 10/100BASE-TX, 2x 10/100/1000BASE-T in 1x 1000BASE-X SFP za uplink (Combo priključek)
Poraba: do 230W skupne porabe PoE
IEEE 802.3af/at do 30W/vrata
LED indikatorji Povezava/Aktivnost 100 Mbps in PoE.
˝Shrani in posreduj˝ arhitektura prenosa paketov.
Extend gumb - podaljša PoE razdaljo do 250m (10M full-duplex, isolated)
Standard IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af/at
Napajanje: 220V priključek, Poraba stikala do 250W.
Temperaturno območje delovanja: 0°C do 45°C, Vlažnost 10-90% brez kondenza
Zmogljivost preklapljanja: 7,2 Gbit/s
Do 4K MAC vnosov
Kovinsko ohišje

Paket vsebuje: 1x Stikalo, 1x Napajalni kabel, 1x Navodila

Teža neto v kg: 2.8000
Teža bruto v kg: 2.9500
Dimenzija v mm (DxSxV): 440x178x44
Pakiranje v kartonu: 5
Garancija v mesecih: 12

Oznake izdelka
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

HiLook IP kamera 5.0MP IPC-D150H(C) zunanja

Šifra: 8001167
Zaloga: 10+
Zunanja/notranja IP kamera za video nadzor Hilook - največjega proizvajalca video nadzornih sistemov. Ponaša se z 5MP ter vidnim kotom H98°, V71.7°, D127°. Kamera omogoča nočno snemanje z IR dosegom do 30m in ima POE napajanje preko mrežnega kabla. Kamera omogoča snemanje na snemalnik ter dostop do posnetkov preko mobilne aplikacije ali spletnega brskalnika.
81,07 € z DDV

Digitus patch SFTP CAT.6A 10m siv

Šifra: 9030014
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6A z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo.
17,89 € z DDV

Video napajalnik 12V/5A DO

Šifra: 8025007
Zaloga: 10+
Napajalnik je narejen za kamere in naprave, ki potrebujejo 12VDC napajanje in ne presegajo 5A trenutne porabe, napajalnik je opremljen z indikatorjem, ki ob prisotnosti napajanja sveti zeleno...
18,23 € z DDV

Digitus polica rack 2U 370mm - 20kg črna DN-19 TRAY-2-SW

Šifra: 9418049
Zaloga: 8
Digitus polica 2U 370mm za vgradnjo v Toten ali Triton komunikacijsko omaro, nosilnost do 20 kg...
44,58 € z DDV

Digitus optični patch SM PK-9 LC/LC 1m OS2

Šifra: 7909037
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
4,94 € z DDV

HiLook IP kamera 5.0MP IPC-B150H(C) zunanja

Šifra: 8001168
Zaloga: 10+
Zunanja/notranja IP kamera za video nadzor Hilook - največjega proizvajalca video nadzornih sistemov. Ponaša se z 5MP ter vidnim kotom H98°, V71.7°, D127°. Kamera omogoča nočno snemanje z IR dosegom do 30m in ima POE napajanje preko mrežnega kabla. Kamera omogoča snemanje na snemalnik ter dostop do posnetkov preko mobilne aplikacije ali spletnega brskalnika.
77,71 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display