Išči

Stikalo Giga 08x RJ45 8x PoE 2x SPF 240W DIN Teltonika Mini kov. ohišje TSW200

Teltonika TSW200 je industrijsko neupravljano stikalo podjetja Teltonika Networks. Opremljen z osmimi gigabitnimi mrežnimi priključki, kateri podpirajo Power-over-Ethernet (PoE) standarde IEEE802.3af in IEEE802.3at s skupno močjo 240W...
Blagovna znamka: Teltonika
Na voljo: Zaloga: 10
Brezplačna dostava
Šifra: 9104150
Šifra dobavitelja: TSW200000010
174,16 € z DDV
decrease increase

Teltonika TSW200 je industrijsko neupravljano stikalo podjetja Teltonika Networks. Opremljen z osmimi gigabitnimi mrežnimi priključki, kateri podpirajo Power-over-Ethernet (PoE) standarde IEEE802.3af in IEEE802.3at s skupno močjo 240W in dvema SFP kletkama. Idealno za profesionalne aplikacije z visoko pasovno širino, ki omogočajo zanesljivo podatkovno povezavo in napajanje.

ŽIČNO OMREŽJE
LAN - 8x LAN vrata, 10/100/1000 Mbps, skladnost s standardi IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 802.3az, podpira samodejni MDI / MDIX
Optični - 2x SFP kletka

POE
PoE izhod - Priključki 1–8
PoE standardi - 802.3af in 802.3at
PoE največja moč na vrata (pri izhodu) - 30 W
Skupni proračun moči PoE (pri izhodu) - 240 W

SPECIFIKACIJE ZMOGLJIVOSTI
Pasovna širina (non-blocking) - 20 Gbps
Medpomnilnik paketov - 128 KB
Jumbo okvirji - podpira 9216 bajtov
Tabela velikosti MAC naslovov - 2K vnosov

NAPAJANJE**
Priključek - 2-polna industrijska DC vtičnica
Območje vhodne napetosti – 7 do 57 VDC
Območje vhodne napetosti za PoE – 44 do 57 VDC
Poraba energije – idle 1.81 W / največ brez PoE 5.5 W / največ 245.5 W

**Stikalo nima priloženega napajalnika. Napajalnik je potrebno dokupiti.

FIZIČNI VMESNIKI (PRIKLJUČKI, LED)
Mrežni priključki -  8x RJ45, 10/100/1000 Mbps
Optični - 2x SFP kletka
LED diode stanja - 1x LED za napajanje, 16x LED za stanje LAN, 2x LED za stanje SFP
Napajanje - 1x 2-polni DC konektor
Ozemljitev – 1x Ozemljitveni vijak

FIZIČNE LASTNOSTI
Material ohišja - Aluminijasto ohišje z možnostjo pritrditve na DIN letev
Mere (Š x V x G) - 135 x 44.2 x 95.1 mm
Možnosti pritrditve - pritrditev na DIN-letev, ali pritrditev na steno (potreben dodaten komplet), namestitev na ravno površino

DELOVNO OKOLJE
Delovna temperatura - -40°C do 75°C
Delovna vlažnost - 10% do 90% brez kondenzacije
Ocena zaščite pred vdorom - IP30

Paket vsebuje:
1x Stikalo TSW200, 1x Navodila

Teltonika TSW200 je industrijsko neupravljano stikalo podjetja Teltonika Networks. Opremljen z osmimi gigabitnimi mrežnimi priključki, kateri podpirajo Power-over-Ethernet (PoE) standarde IEEE802.3af in IEEE802.3at s skupno močjo 240W in dvema SFP kletkama. Idealno za profesionalne aplikacije z visoko pasovno širino, ki omogočajo zanesljivo podatkovno povezavo in napajanje.

ŽIČNO OMREŽJE
LAN - 8x LAN vrata, 10/100/1000 Mbps, skladnost s standardi IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 802.3az, podpira samodejni MDI / MDIX
Optični - 2x SFP kletka

POE
PoE izhod - Priključki 1–8
PoE standardi - 802.3af in 802.3at
PoE največja moč na vrata (pri izhodu) - 30 W
Skupni proračun moči PoE (pri izhodu) - 240 W

SPECIFIKACIJE ZMOGLJIVOSTI
Pasovna širina (non-blocking) - 20 Gbps
Medpomnilnik paketov - 128 KB
Jumbo okvirji - podpira 9216 bajtov
Tabela velikosti MAC naslovov - 2K vnosov

NAPAJANJE**
Priključek - 2-polna industrijska DC vtičnica
Območje vhodne napetosti – 7 do 57 VDC
Območje vhodne napetosti za PoE – 44 do 57 VDC
Poraba energije – idle 1.81 W / največ brez PoE 5.5 W / največ 245.5 W

**Stikalo nima priloženega napajalnika. Napajalnik je potrebno dokupiti.

FIZIČNI VMESNIKI (PRIKLJUČKI, LED)
Mrežni priključki -  8x RJ45, 10/100/1000 Mbps
Optični - 2x SFP kletka
LED diode stanja - 1x LED za napajanje, 16x LED za stanje LAN, 2x LED za stanje SFP
Napajanje - 1x 2-polni DC konektor
Ozemljitev – 1x Ozemljitveni vijak

FIZIČNE LASTNOSTI
Material ohišja - Aluminijasto ohišje z možnostjo pritrditve na DIN letev
Mere (Š x V x G) - 135 x 44.2 x 95.1 mm
Možnosti pritrditve - pritrditev na DIN-letev, ali pritrditev na steno (potreben dodaten komplet), namestitev na ravno površino

DELOVNO OKOLJE
Delovna temperatura - -40°C do 75°C
Delovna vlažnost - 10% do 90% brez kondenzacije
Ocena zaščite pred vdorom - IP30

Paket vsebuje:
1x Stikalo TSW200, 1x Navodila

Teža neto v kg: 3.5000
Teža bruto v kg: 4.0000
Dimenzije: 135 x 44.2 x 95.1 mm
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Modul CAT.6 UTP ab Digitus

Šifra: 9020007
Zaloga: 10+
Digitus modul CAT.6 UTP, standardni vmesnik RJ45, za trdo in mehko žilne kable, barva črna...
2,38 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka 2100Mb stropna UAP-nanoHD UniFi UBIQUITI

Šifra: 9108088
Zaloga: 10+
Brezžična dostopna točka UAP-nanoHD UniFi je najmanjša stropna dostopna točka, toda z visoko zmogljivostjo dometa. Priložen montažni kit omogoča enostavno montažo na strop. Omogoča napajanje preko PoE adapterja in omogoča hitrosti v 2,4GHz pasu do 300Mbps in v 5GHz do 1733Mbps. Vsebuje dve notranji anteni z močjo 2.8dBi (2,4GHz), dve notranji anteni z močjo 3dBi (5GHz) ter 1x 10/100/1000 Ethernet port. Dostopna točka je primerna za notranjo in zunanjo uporabo...
253,64 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 10m Digitus

Šifra: 7950031
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 10m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
15,90 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
28,84 € z DDV

Brezžični Usmerjevalnik 300Mb Mikrotik RB951Ui-2HnD z notranjima antenama

Šifra: 9116034
Zaloga: 10+
Mikrotik brezžični usmerjevalnik za SOHO uporabo, deluje na frekvenci 2.4GHz do hitrosti 300 Mbit/s, vsebuje 5x 100 Mbps mrežnih priključkov ter 1x USB-A priklop. Možnost montaže na zid. Usmerjevalnik ima tudi Quick-Set funkcijo, ki omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
71,82 € z DDV

Stikalo 100M 48cm 18xRJ45 16x PoE 1x SFP 2x Giga uplink 29,4 cm Tenda

Šifra: 9104091
Zaloga: 10
Tenda TEF1118P-16-150W je 18 vratno stikalo 10/100 z 16x PoE podporo do 130W, extend gumb - podaljša PoE razdaljo do 250m, kovinsko ohišje...
185,03 € z DDV
Filtri
Sort
display