Išči

Stikalo Giga 48cm 01xRJ45 16xSFP+ CRS317-1G-16S+RM Mikrotik

Cloud Router Switch stikalo CRS317-1G-16S+RM je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom namenjeno vgradnji v komunikacijsko omaro. Pasivno hlajenje omogoča neslišno delovanje. Vsebuje 1x gigabitni vhod ter vsebuje 16x SFP+ kletko ter deluje na SwOS sistemu. Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 2
Brezplačna dostava
Šifra: 9104083
Šifra dobavitelja: CRS317-1G-16S+RM
EAN koda: 4752224002167
374,94 € z DDV
decrease increase

Cloud Router Switch je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom namenjeno vgradnji v komunikacijsko omaro.
Pasivno hlajenje omogoča neslišno delovanje.

Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem, vendar Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom.
Nastavitev pa lahko namesto vas opravimo tudi mi, po veljavnem ceniku

Poglejte in preiskusite uporabniški vmesnik preko WebFig ali WinBox aplikacije na naslovu naslovu http://demo.mt.lv ali http://demo2.mt.lv

Stikalo poganja Mikrotikov operacijski sistem SwOS, ki nam ponuja širok nabor različnih nastavitev.
• "non-blocking" preklapljanje na OSI Layer 2
• 16K host tabela
• IEEE 802.1Q VLAN
• konfiguracija VLAN-ov
• Do 4K simultanih VLAN-ov
• Broadcast Storm kontrola
• Mikrotik neighbour odkrivanje
• SNMP v2/v3
• RSTP
• port-to-port forwarding
• MAC filter,
• ACL - Access List
• traffic mirroring
• omejevanje hitrosti prenosa,
• nastavljanje nekaterih polj v MAC in IP glavah paketov

Specifikacije:
Arhitektura: ARM 32bit
Procesor: 98DX8216
Število jedr: 2
Frekvenca procesorja: 800 MHz
Dimenzije: 443 x 224 x 44mm
Licenca: RouterOS Level 6
Operacijski sistem: RouterOS / SwitchOS (dual boot)
RAM: 1 GB
Velikost pomnilnika FLASH: 16 MB
Temperatura delovanja: -20°C ~ 60°C
Napajanje:
AC vhodni priključek: 2x 110 - 240V
Največja poraba energije: 44W
Podrobnosti mrežnega priključka:
1x 10/100/1000 RJ45 priključek
Podrobnosti optičnega priključka:
16x SFP+ kletka / 10G ali 1.25G (s podporo DDMI)
Ostalo:
Redundančno napajanje
1x RS232 RJ45 priključek
Senzor temperature
Reset gumb
Hlajenje: aktivno

L1 throughput: 161.000 Mbps
ACL: da

SFP kletka podpira 1.25 Gb SFP in 10 Gb SFP+ mini GBIC module.
Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti SFP modulov.

Paket vsebuje:
1x Stikalo, 2x Napajalni kabel, 1x Pribor za montažo v rack, 1x Navodila

Cloud Router Switch je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom namenjeno vgradnji v komunikacijsko omaro.
Pasivno hlajenje omogoča neslišno delovanje.

Konfiguracija in uporaba primerna za uradne Mikrotik izvajalce, z opravljenim tečajem, vendar Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom.
Nastavitev pa lahko namesto vas opravimo tudi mi, po veljavnem ceniku

Poglejte in preiskusite uporabniški vmesnik preko WebFig ali WinBox aplikacije na naslovu naslovu http://demo.mt.lv ali http://demo2.mt.lv

Stikalo poganja Mikrotikov operacijski sistem SwOS, ki nam ponuja širok nabor različnih nastavitev.
• "non-blocking" preklapljanje na OSI Layer 2
• 16K host tabela
• IEEE 802.1Q VLAN
• konfiguracija VLAN-ov
• Do 4K simultanih VLAN-ov
• Broadcast Storm kontrola
• Mikrotik neighbour odkrivanje
• SNMP v2/v3
• RSTP
• port-to-port forwarding
• MAC filter,
• ACL - Access List
• traffic mirroring
• omejevanje hitrosti prenosa,
• nastavljanje nekaterih polj v MAC in IP glavah paketov

Specifikacije:
Arhitektura: ARM 32bit
Procesor: 98DX8216
Število jedr: 2
Frekvenca procesorja: 800 MHz
Dimenzije: 443 x 224 x 44mm
Licenca: RouterOS Level 6
Operacijski sistem: RouterOS / SwitchOS (dual boot)
RAM: 1 GB
Velikost pomnilnika FLASH: 16 MB
Temperatura delovanja: -20°C ~ 60°C
Napajanje:
AC vhodni priključek: 2x 110 - 240V
Največja poraba energije: 44W
Podrobnosti mrežnega priključka:
1x 10/100/1000 RJ45 priključek
Podrobnosti optičnega priključka:
16x SFP+ kletka / 10G ali 1.25G (s podporo DDMI)
Ostalo:
Redundančno napajanje
1x RS232 RJ45 priključek
Senzor temperature
Reset gumb
Hlajenje: aktivno

L1 throughput: 161.000 Mbps
ACL: da

SFP kletka podpira 1.25 Gb SFP in 10 Gb SFP+ mini GBIC module.
Pred nakupom preverite listo kompatibilnosti SFP modulov.

Paket vsebuje:
1x Stikalo, 2x Napajalni kabel, 1x Pribor za montažo v rack, 1x Navodila

Teža neto v kg: 2.6000
Teža bruto v kg: 2.7600
Pakiranje v kartonu: 5
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

I člen spojnik RJ45 FTP CAT5e za panel Digitus

Šifra: 9705004
Zaloga: 10+
Digitus RJ45 spojni I člen FTP CAT.5, za spajanje dveh RJ45 kablov, možnost vgradnjo v modularni panel, oklopljen, kovinsko ohišje...
2,71 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1,2m Leviton rumen 3,8mm HighFlex

Šifra: 9030319
Zaloga: 0
Dobava: 02.09.2021
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel rumene barve CAT6Plus dolžine 1,2m z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Je zelo fleksibilen in tanjši kabel - HighFlex. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
5,76 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1,2m Leviton siv 3,8mm HighFlex

Šifra: 9030321
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel sive barve CAT6Plus dolžine 1,2m z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Je zelo fleksibilen in tanjši kabel - HighFlex. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
5,76 € z DDV

UTP CAT.6 patch 3m Leviton bel 3,8mm HighFlex

Šifra: 9030329
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel bele barve CAT6Plus dolžine 3m z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Je zelo fleksibilen in tanjši kabel - HighFlex. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
6,75 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909038
Zaloga: 0
Dobava: 29.07.2021
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € z DDV

Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode, KELine

Šifra: 7930009
Zaloga: 10+
KELine optični adapter LC-LC duplex OS2 singlemode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,04 € z DDV
Filtri
Sort
display