>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

Ubiquiti stikalo Giga 8-port PoE+ Unifi USW-ULTRA

Ubiquiti USW-ULTRA je kompaktno 8-port PoE Giga stikalo, ki zaradi svoje velikosti omogoča diskretno namestitev v vsakem okolju. Stikalo ponuja posredovalno zmogljivost za hkratno procesiranje prometa na vseh portih brez izgube paketov. Napajate ga lahko preko PoE++ vhoda, vsi izhodi pa podpirajo tudi PoE do skupne moči 42W.
Blagovna znamka: UBIQUITI
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 14-21 dni
Šifra: 9104234
Šifra dobavitelja: USW-ULTRA
155,48 € z DDV
decrease increase

Ubiquiti USW-ULTRA je kompaktno 8-port PoE Giga stikalo, ki zaradi svoje velikosti omogoča diskretno namestitev v vsakem okolju. Stikalo ponuja posredovalno zmogljivost za hkratno procesiranje prometa na vseh portih brez izgube paketov. Napajate ga lahko preko PoE++ vhoda, vsi izhodi pa podpirajo tudi PoE do skupne moči 42W.

 

Tehnične lastnosti:

Omrežni vmesnik: 8x GbE RJ45

7x izhod PoE/PoE+ (Nožice 1, 2+; 3, 6-)

1x vhod Poe/PoE++

Skupna prepustnost brez blokiranja: 8 Gbps

Preklopna zmogljivost: 16 Gbps

Gumb: Tovarniška ponastavitev

Delovna temperatura okolja:

Vhod PoE++: -30 do 60 °C

60 W vhod AC adapterja: -20 do 45 °C

210 W AC adapter vhod: -20 do 60 °C

Delovna vlažnost okolja: 10 do 90 % brez kondenzacije

Certifikati: CE, FCC, IC

Omogoča stensko montažo

Layer 2 funkcije: Port isolation, Storm control, Port mirroring, Multicast / broadcast rate limiting, Flow control, Jumbo frames, Egress rate limit

 

Napajanje:

Podprto napetostno območje: 44—57V DC

PoE++ (Pini 1, 2+; 3, 6- in 4, 5+; 7, 8-)

PoE+ moč na vrata po PSE: do 30W

Poraba energije:

9 W z vhodom PoE (brez izhoda PoE)

8 W z vhodom napajalnika (brez izhoda PoE)

Skupno razpoložljiva moč PoE: 42W (Maksimalna PoE moč je odvisna od načina napajanja)

Vhod PoE++: 42 W

Vhod PoE+: 16 W

60 W Vhod adapterja PoE: 42 W

60 W Vhod AC adapterja: 52 W

210 W Vhod AC adapterja: 202 W*

*Pri 45 ° C delovni temperaturi. Zmanjšana na 161 W (230 V) ali 121 W (115 V) pri 60 ° C

 

Paket vsebuje: 1x Ubiquiti stikalo Giga 8-port PoE+ Unifi USW-ULTRA, 1x Montažni set, 1x Navodila

OPOMBA: Napajalnik ni priložen.

Ubiquiti USW-ULTRA je kompaktno 8-port PoE Giga stikalo, ki zaradi svoje velikosti omogoča diskretno namestitev v vsakem okolju. Stikalo ponuja posredovalno zmogljivost za hkratno procesiranje prometa na vseh portih brez izgube paketov. Napajate ga lahko preko PoE++ vhoda, vsi izhodi pa podpirajo tudi PoE do skupne moči 42W.

 

Tehnične lastnosti:

Omrežni vmesnik: 8x GbE RJ45

7x izhod PoE/PoE+ (Nožice 1, 2+; 3, 6-)

1x vhod Poe/PoE++

Skupna prepustnost brez blokiranja: 8 Gbps

Preklopna zmogljivost: 16 Gbps

Gumb: Tovarniška ponastavitev

Delovna temperatura okolja:

Vhod PoE++: -30 do 60 °C

60 W vhod AC adapterja: -20 do 45 °C

210 W AC adapter vhod: -20 do 60 °C

Delovna vlažnost okolja: 10 do 90 % brez kondenzacije

Certifikati: CE, FCC, IC

Omogoča stensko montažo

Layer 2 funkcije: Port isolation, Storm control, Port mirroring, Multicast / broadcast rate limiting, Flow control, Jumbo frames, Egress rate limit

 

Napajanje:

Podprto napetostno območje: 44—57V DC

PoE++ (Pini 1, 2+; 3, 6- in 4, 5+; 7, 8-)

PoE+ moč na vrata po PSE: do 30W

Poraba energije:

9 W z vhodom PoE (brez izhoda PoE)

8 W z vhodom napajalnika (brez izhoda PoE)

Skupno razpoložljiva moč PoE: 42W (Maksimalna PoE moč je odvisna od načina napajanja)

Vhod PoE++: 42 W

Vhod PoE+: 16 W

60 W Vhod adapterja PoE: 42 W

60 W Vhod AC adapterja: 52 W

210 W Vhod AC adapterja: 202 W*

*Pri 45 ° C delovni temperaturi. Zmanjšana na 161 W (230 V) ali 121 W (115 V) pri 60 ° C

 

Paket vsebuje: 1x Ubiquiti stikalo Giga 8-port PoE+ Unifi USW-ULTRA, 1x Montažni set, 1x Navodila

OPOMBA: Napajalnik ni priložen.

Garancija: 12 mesecev

Dimenzije 203 x 76 x 33 mm

Teža:

Naprava: 0,320 kg

Stenski nosilec: 0,045 kg 

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Synology Plus NAS CMR 4TB trdi disk 9cm 5400 256MB SATA HDD HAT3300-4T

Šifra: 8907165
Zaloga: 1
Synology Plus NAS CMR 4TB trdi disk je namenjen za NAS naprave, saj omogoča zanesljivo in nemoteno 24/7 delovanje.
132,81 € z DDV

Xilence ventilator 4x4x1cm 12v 3pin WhiteBox XF031

Šifra: 8130006
Zaloga: 10+
Xilence WhiteBox ventilator za računalnik, 3 polni vmesnik za napajanje, dolžina kabla 25 cm.
2,62 € z DDV

Ubiquiti pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10G MM UACC-OM-MM-10G-D-2

Šifra: 7948022
Zaloga: 8
Ubiquiti pretvornik FO SFP Mini-GBIC gigabit, multimode UF-MM-10G, enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 10 Gbps.
55,02 € z DDV

Ubiquiti kabel 10GB SFP+ 1m UDC-1

Šifra: 7948032
Zaloga: 7
Ubiquiti UDC‑1 kabel je stroškovno najbolj učinkovit način za povezavo dveh SFP/SFP+ naprav (npr. dve enoti ES-48-LITE) na zelo kratki razdalji, znotraj ali med sosednjima rack omarama.
24,30 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display