Išči

USB ključ 32GB AH336 APACER črn

USB ključ za prenos podatkov, eleganten USB ključ s pokrovčkom z možnostjo pritrditve na ključe ali trak...
Blagovna znamka: Apacer
Na voljo: Zaloga: 7
Šifra: 8920108
Šifra dobavitelja: AP32GAH336B-1
EAN koda: 4712389915580
4,01 € z DDV
decrease increase

USB 2.0 pomnilniški medij za prenos podatkov
Eleganten USB ključ s pokrovčkom z možnostjo pritrditve na ključe ali trak
USB 2.0 prenos podatkov
Ne potrebuje dodatnih gonilnikov
Operacijski sistemi: Windows 7/8/8.1/10, MAC OS 10.6.X in LINUX 2.6.X ali višje
Delovna temperatura: od 0°C do 60°C
Temperatura skladiščenja: -20°C do 60°C
Kapaciteta: 32GB
Barva: Črna

USB 2.0 pomnilniški medij za prenos podatkov
Eleganten USB ključ s pokrovčkom z možnostjo pritrditve na ključe ali trak
USB 2.0 prenos podatkov
Ne potrebuje dodatnih gonilnikov
Operacijski sistemi: Windows 7/8/8.1/10, MAC OS 10.6.X in LINUX 2.6.X ali višje
Delovna temperatura: od 0°C do 60°C
Temperatura skladiščenja: -20°C do 60°C
Kapaciteta: 32GB
Barva: Črna

Teža neto v kg: 0.0080
Teža bruto v kg: 0.0170
Pakiranje v kartonu: 30
Garancija v mesecih: 24

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.5e patch 3m Leviton LSOH

Šifra: 5110000
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
3,29 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 1m Digitus

Šifra: 7909037
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,65 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909038
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € z DDV

Napajalni kabel 220V EURO 1,8m Digitus

Šifra: 8510031
Zaloga: 10+
Digitus euro priključni napajalni kabel za priključitev različnih elektronskih naprav, dolžine 1,8m...
6,34 € z DDV

Kabel USB A-B mikro 1,5m SBOX bombažna zaščita, črn

Šifra: 8519115
Zaloga: 10+
SBOX povezovalni kabel USB A-B mikro, za povezavo novejših mobilnih telefonov z računalniki, dolžine 1,5m...
3,17 € z DDV

Pomnilniška kartica microSD XC 64GB APACER UHS-I Class 10 + SD adapter

Šifra: 9802041
Zaloga: 10+
Apacer UHS Speed Class 10 spominska kartica (10MB/sec najnižji prenos), primerna za pametne telefone, dlančnike in tablice, delovna napetost 2.7 do 3.6 V…
7,94 € z DDV
Filtri
Sort
display