Išči

UTP CAT.6 patch 3m Leviton siv 3,8mm HighFlex

Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel sive barve CAT6Plus dolžine 3m z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Je zelo fleksibilen in tanjši kabel - HighFlex. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 9030334
Šifra dobavitelja: 118-6H460-10S
EAN koda: 078477669020
6,75 € z DDV
decrease increase

Leviton MillenniuM povezovalni kabel - Cat6Plus LSOH
UTP tehnologija, neoklopljen,Leviton CAT6 RJ-45 konektorji
Testirani, visoko kvalitetni, MillenniuM garancija
Fleksibilen kabel, debeline 3,8mm HighFlex
Dolžina 3 m, siva barva
Prevodnik: 100% baker
100% Testirani

Leviton MillenniuM povezovalni kabel - Cat6Plus LSOH
UTP tehnologija, neoklopljen,Leviton CAT6 RJ-45 konektorji
Testirani, visoko kvalitetni, MillenniuM garancija
Fleksibilen kabel, debeline 3,8mm HighFlex
Dolžina 3 m, siva barva
Prevodnik: 100% baker
100% Testirani

Teža neto v kg: 0.0826
Teža bruto v kg: 0.0848
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 1m Leviton LSOH

Šifra: 6140000
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT6e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
3,90 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1,5m Leviton siv 3,8mm HighFlex

Šifra: 9030307
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Je zelo fleksibilen in tanjši kabel - HighFlex. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
6,01 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 3m Digitus

Šifra: 7950003
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 3m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
9,37 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 1m Digitus

Šifra: 7950001
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 1m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,25 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 2m Digitus

Šifra: 7950002
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optičn kabel MM OM3 2m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,75 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,5m Leviton moder LSOH

Šifra: 9030063
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
5,43 € z DDV
Filtri
Sort
display