Išči

Brezžična Dostopna Točka 2033Mb AC UAP-FlexHD UniFi UBIQUITI

UniFi Flex HD dostopna točka ima kompakten dizajn, ki omogoča enostavno postavitev točke v notranjosti ali zunanjosti. Točka ponuja sočasni dual-band in 4x4 MIMO tehnologijo. Možnost montaže na steno, drog, strop, steno...
Blagovna znamka: UBIQUITI
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 9108105
Šifra dobavitelja: UAP-FlexHD
EAN koda: 817882029667
219,54 € z DDV
decrease increase

UniFi Flex HD dostopna točka ima kompakten dizajn, ki omogoča enostavno postavitev točke v notranjosti ali zunanjosti. Točka ponuja sočasni dual-band in 4x4 MIMO tehnologijo. V 2,4GHz pasu dosega hitrost do 300Mbps, v 5GHz pasu pa do 1733Mbps. Inovativen dizajn anten omogoča veliko simetrično pokritost območja.

Tehnične specifikacije
1x 10/100/1000 Ethernet port
2x 1.6dBi 2.4GHz antena, maksimalni TX 23dBm
4x 4dBi 5GHz antena, maksimalni TX 26dBm
Hitrost: 300 Mbps + 1733 Mbps
Wi-Fi standardi: 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2
Brezžična varnost: WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
Reset gumb
Napajanje: Aktivni 802.3af/802.3at ali pasivni PoE preko priloženega adapterja 48V 0.32A
Poraba dostopne točke do 10.5W
Temperaturno območje delovanja: -30°C do 70°C, Vlažnost 5-95% brez kondenza
BSSID: do 4 na oddajnik
Dodatno: VLAN 802.1Q, Advanced QoS omejevanje na uporabnika, Guest Traffic Isolation, WMM
Možnost montaže na steno, drog, strop

Paket vsebuje
1x Dostopna točka, 1x Kit za montažo na drog/steno, 1x Podstavek za postavitev na mizo, 1x Podstavek za zunanjo montažo, 2x Vezica, 1x Gigabit PoE pasivni napajalnik, 1x Napajalni kabel, 1x Navodila

UniFi Flex HD dostopna točka ima kompakten dizajn, ki omogoča enostavno postavitev točke v notranjosti ali zunanjosti. Točka ponuja sočasni dual-band in 4x4 MIMO tehnologijo. V 2,4GHz pasu dosega hitrost do 300Mbps, v 5GHz pasu pa do 1733Mbps. Inovativen dizajn anten omogoča veliko simetrično pokritost območja.

Tehnične specifikacije
1x 10/100/1000 Ethernet port
2x 1.6dBi 2.4GHz antena, maksimalni TX 23dBm
4x 4dBi 5GHz antena, maksimalni TX 26dBm
Hitrost: 300 Mbps + 1733 Mbps
Wi-Fi standardi: 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2
Brezžična varnost: WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
Reset gumb
Napajanje: Aktivni 802.3af/802.3at ali pasivni PoE preko priloženega adapterja 48V 0.32A
Poraba dostopne točke do 10.5W
Temperaturno območje delovanja: -30°C do 70°C, Vlažnost 5-95% brez kondenza
BSSID: do 4 na oddajnik
Dodatno: VLAN 802.1Q, Advanced QoS omejevanje na uporabnika, Guest Traffic Isolation, WMM
Možnost montaže na steno, drog, strop

Paket vsebuje
1x Dostopna točka, 1x Kit za montažo na drog/steno, 1x Podstavek za postavitev na mizo, 1x Podstavek za zunanjo montažo, 2x Vezica, 1x Gigabit PoE pasivni napajalnik, 1x Napajalni kabel, 1x Navodila

Teža neto v kg: 0.2900
Teža bruto v kg: 0.3150
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
22,30 € z DDV

I člen spojnik Krone blok FTP CAT7 Digitus

Šifra: 9060002
Zaloga: 10+
Digitus I spojni člen KRONE blok CAT.7 FTP, za spajanje dveh mrežnih kablov FTP CAT.7, izjemno uporabno pri podaljševanju linij ali popravljanju presekanih/poškodovanih kablih...
3,96 € z DDV

Kabel CAT.6+ UTP 4x2 AWG23 HF Eca 305m Leviton

Šifra: 9023006
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen inštalacijski UTP CAT6 kabel z trdo žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo in gigabitne hitrosti. Kabel je debeline AWG23 in brez oklepa ter ima LSZH lastnost. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemsko garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
167,49 € z DDV

Stikalo Giga 01xRJ45 4xSFP+ CRS305-1G-4S+IN Mikrotik

Šifra: 9104103
Zaloga: 10+
Mikrotik CRS305-1G-4S+IN je kompaktno in zmogljivo Layer 3 giga stikalo kombinirano z usmerjevalnikom, ki ima 4 SFP+ kletke. Za upravljanje s stikalom je na voljo gigabit RJ45 priključek, dva DC napajalna priključka pa poskrbita za redundančno napajanje. Usmerjevalnik ima tudi Quick-Set funkcijo, ki omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
145,03 € z DDV

BROTHER trak PT TZE231 bel/črn 12mm

Šifra: 1301011
Zaloga: 10+
Kakovostni laminiran Brother trak, na voljo različni modeli in različne debeline traku…
17,45 € z DDV

Stikalo Giga 24x RJ45 1x SFP CRS125-24G-1S-2HnD-IN Mikrotik

Šifra: 9104074
Zaloga: 0
Dobava: 21-30 dni
Mikrotik Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom. Deluje pri hitrosti do 300 Mbit/s na 2.4GHz frekvenci ter vsebuje 24x gigabitnih vhodov in 1x SFP kletko s podporo DDMI. Vsebuje senzor voltaže in temperature, vsebuje tudi Quick-Set funkcijo, ki omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
221,84 € z DDV
Filtri
Sort
display