Išči

Brezžična Dostopna Točka 2100Mb stropna UAP-nanoHD UniFi UBIQUITI

Brezžična dostopna točka Ubiquiti je idealna za uporabo na številnih lokacijah, UniFi nanoHD AP ponuja oddaljeno upravljanje na večih lokacijah, sočasni dual-band...
Blagovna znamka: UBIQUITI
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 14-21 dni
Brezplačna dostava
Šifra: 9108088
Šifra dobavitelja: UAP-nanoHD
213,10 € z DDV
decrease increase

Idealen za uporabo na številnih lokacijah, UniFi nanoHD AP ponuja oddaljeno upravljanje na večih lokacijah, sočasni dual-band, Wave 2 2x2 MU-MIMO v 2,4GHz pasu(hitrost do 300Mbps) in Wave 2 4x4 MU-MIMO v 5GHz pasu(hitrost do 1733Mbps). Inovativen dizajn anten omogoča veliko simetrično pokritost območja.

Tehnične specifikacije
1x 10/100/1000 Ethernet port
2x Single-Port, Single-Polarity notranja antena 2.8dBi (2,4GHz)
2x Single-Port, Dual-Polarity notranja antena 3dBi (5 GHz)
Reset gumb
Wi-Fi standardi: 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2
Napajanje: Aktivni 802.3af PoE. Poraba dostopne točke do 10.5W in podpira varčevanje z energijo.
Temperaturno območje delovanja: -10°C do 70°C, Vlažnost 5-95% brez kondenza
Dodatno: do 200+ uporabnikov naenkrat, VLAN 802.1Q, Advanced QoS omejevanje na uporabnika, WMM

Paket vsebuje
1x dostopna točka, 1x kit za montažo na steno, 1x kit za montažo na strop, 1x Gigabit PoE napajalnik, 1x napajalni kabel, 1x navodila

Idealen za uporabo na številnih lokacijah, UniFi nanoHD AP ponuja oddaljeno upravljanje na večih lokacijah, sočasni dual-band, Wave 2 2x2 MU-MIMO v 2,4GHz pasu(hitrost do 300Mbps) in Wave 2 4x4 MU-MIMO v 5GHz pasu(hitrost do 1733Mbps). Inovativen dizajn anten omogoča veliko simetrično pokritost območja.

Tehnične specifikacije
1x 10/100/1000 Ethernet port
2x Single-Port, Single-Polarity notranja antena 2.8dBi (2,4GHz)
2x Single-Port, Dual-Polarity notranja antena 3dBi (5 GHz)
Reset gumb
Wi-Fi standardi: 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2
Napajanje: Aktivni 802.3af PoE. Poraba dostopne točke do 10.5W in podpira varčevanje z energijo.
Temperaturno območje delovanja: -10°C do 70°C, Vlažnost 5-95% brez kondenza
Dodatno: do 200+ uporabnikov naenkrat, VLAN 802.1Q, Advanced QoS omejevanje na uporabnika, WMM

Paket vsebuje
1x dostopna točka, 1x kit za montažo na steno, 1x kit za montažo na strop, 1x Gigabit PoE napajalnik, 1x napajalni kabel, 1x navodila

Teža neto v kg: 0.4500
Teža bruto v kg: 0.5500
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

Šifra: 7948015
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga, singlemode, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, enostavna namestitev, standardna velikost S+85DLC03D. Omogoča prenos do 10 Gpbs za optične razdalje do 300m s podporo DDM...
58,40 € z DDV

Stikalo Giga 48cm 24xRJ45 2xSFP+ CSS326-24G-2S+RM Mikrotik

Šifra: 9104073
Zaloga: 10+
Mikrotik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM je gigabitno stikalo (managed switch), ki vsebuje 24x gigabitnih portov in 2x SFP+ (10Gb) kletko, vse skupaj pa poganja oprecijski sistem SwOS. Primerno za montažo v 48cm (19") kabinete...
138,62 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka 1200Mb stropna UAP-AC LITE UniFi UBIQUITI

Šifra: 9108054
Zaloga: 10+
Brezžična dostopna točka Ubiquiti UAP-AC LITE poleg ultra kompaktne oblike, prinaša cenovno učinkovito kombinacijo cene in delovanja ob manjši velikosti (25% manjši kot standardni UniFi AP)...
97,86 € z DDV

Matica, vijak, podložka (set/20kos) Triton

Šifra: 9417012
Zaloga: 10+
Toten set za pritjevanje opreme v komunikacijske omare z vijakom, podložko in matico iz jekla...
6,98 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka 1350Mb stropna UAP-AC-LR UniFi UBIQUITI

Šifra: 9108055
Zaloga: 10+
Ubiquiti brezžična dostopna točka UAP-AC-LR je idealna za uporabo na daljših razdaljah, dual-band, 3x3 MIMO v 2,4GHz pasu (hitrost do 450Mbps) in 2x2 MIMO v 5GHz pasu (hitrost do 867Mbps). Inovativen dizajn anten omogoča veliko simetrično pokritost območja...
121,94 € z DDV

Stikalo 100M 05xRJ45 Mini S105 Tenda

Šifra: 9104046
Zaloga: 10+
Tenda 5-portno mini stikalo S105 z LED indikatorji delovanja, kompaktna oblika, ne zasede veliko prostora...
10,06 € z DDV
Filtri
Sort
display