Išči

Brezžična Dostopna Točka 2100Mb stropna UAP-nanoHD UniFi UBIQUITI

Brezžična dostopna točka Ubiquiti je idealna za uporabo na številnih lokacijah, UniFi nanoHD AP ponuja oddaljeno upravljanje na večih lokacijah, sočasni dual-band...
Blagovna znamka: UBIQUITI
Na voljo: Zaloga: 9
Brezplačna dostava
Šifra: 9108088
Šifra dobavitelja: UAP-nanoHD
198,66 € z DDV
decrease increase

Idealen za uporabo na številnih lokacijah, UniFi nanoHD AP ponuja oddaljeno upravljanje na večih lokacijah, sočasni dual-band, Wave 2 2x2 MU-MIMO v 2,4GHz pasu(hitrost do 300Mbps) in Wave 2 4x4 MU-MIMO v 5GHz pasu(hitrost do 1733Mbps). Inovativen dizajn anten omogoča veliko simetrično pokritost območja.

Tehnične specifikacije
1x 10/100/1000 Ethernet port
2x Single-Port, Single-Polarity notranja antena 2.8dBi (2,4GHz)
2x Single-Port, Dual-Polarity notranja antena 3dBi (5 GHz)
Reset gumb
Wi-Fi standardi: 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2
Napajanje: Aktivni 802.3af PoE. Poraba dostopne točke do 10.5W in podpira varčevanje z energijo.
Temperaturno območje delovanja: -10°C do 70°C, Vlažnost 5-95% brez kondenza
Dodatno: do 200+ uporabnikov naenkrat, VLAN 802.1Q, Advanced QoS omejevanje na uporabnika, WMM

Paket vsebuje
1x dostopna točka, 1x kit za montažo na steno, 1x kit za montažo na strop, 1x Gigabit PoE napajalnik, 1x napajalni kabel, 1x navodila

Idealen za uporabo na številnih lokacijah, UniFi nanoHD AP ponuja oddaljeno upravljanje na večih lokacijah, sočasni dual-band, Wave 2 2x2 MU-MIMO v 2,4GHz pasu(hitrost do 300Mbps) in Wave 2 4x4 MU-MIMO v 5GHz pasu(hitrost do 1733Mbps). Inovativen dizajn anten omogoča veliko simetrično pokritost območja.

Tehnične specifikacije
1x 10/100/1000 Ethernet port
2x Single-Port, Single-Polarity notranja antena 2.8dBi (2,4GHz)
2x Single-Port, Dual-Polarity notranja antena 3dBi (5 GHz)
Reset gumb
Wi-Fi standardi: 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2
Napajanje: Aktivni 802.3af PoE. Poraba dostopne točke do 10.5W in podpira varčevanje z energijo.
Temperaturno območje delovanja: -10°C do 70°C, Vlažnost 5-95% brez kondenza
Dodatno: do 200+ uporabnikov naenkrat, VLAN 802.1Q, Advanced QoS omejevanje na uporabnika, WMM

Paket vsebuje
1x dostopna točka, 1x kit za montažo na steno, 1x kit za montažo na strop, 1x Gigabit PoE napajalnik, 1x napajalni kabel, 1x navodila

Teža neto v kg: 0.4500
Teža bruto v kg: 0.5500
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 0,5m črn Digitus

Šifra: 9030093
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,21 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m črn Digitus

Šifra: 9030106
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,25m črn Digitus

Šifra: 9030165
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,16 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

Šifra: 7948015
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga, multimode, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev, enostavna namestitev, standardna velikost S+85DLC03D. Omogoča prenos do 10 Gpbs za optične razdalje do 300m s podporo DDM...
58,40 € z DDV

Stikalo Giga 48cm 24xRJ45 2xSFP+ CSS326-24G-2S+RM Mikrotik

Šifra: 9104073
Zaloga: 10+
Mikrotik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM je gigabitno stikalo (managed switch), ki vsebuje 24x gigabitnih portov in 2x SFP+ (10Gb) kletko, vse skupaj pa poganja oprecijski sistem SwOS. Primerno za montažo v 48cm (19") kabinete...
135,90 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka 1200Mb stropna UAP-AC LITE UniFi UBIQUITI

Šifra: 9108054
Zaloga: 10+
Brezžična dostopna točka Ubiquiti UAP-AC LITE poleg ultra kompaktne oblike, prinaša cenovno učinkovito kombinacijo cene in delovanja ob manjši velikosti (25% manjši kot standardni UniFi AP)...
97,54 € z DDV
Filtri
Sort
display