>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

Digitus optični patch MM LC/SC 5m OM4

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 5m vijoličen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7950116
Šifra dobavitelja: DK-2532-05-4
EAN koda: 4016032308942
14,15 € z DDV
decrease increase

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 5m vijoličen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...

 

DIGITUS optični patch kabel OM4 50/125 µ
Dolžina 5m, LSZH Halogen free kabel
2 žilni, 50 µm, multimodni
LC - SC vmesnik
Slabljenje na vmesniku ? 0.30 dB
Tip optike: OM4
Premer kabla 3,0mm, kabel I-VH 2G50/125µ
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Temperatura delovnega okolja -40°C ~ + 75°C
Barva: RAL 4003

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 5m vijoličen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...

 

DIGITUS optični patch kabel OM4 50/125 µ
Dolžina 5m, LSZH Halogen free kabel
2 žilni, 50 µm, multimodni
LC - SC vmesnik
Slabljenje na vmesniku ? 0.30 dB
Tip optike: OM4
Premer kabla 3,0mm, kabel I-VH 2G50/125µ
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Temperatura delovnega okolja -40°C ~ + 75°C
Barva: RAL 4003

Garancija: 12 mesecev

Teža: 0,170kg

Pakiranje v škatli: 10kos

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Digitus kabel DisplayPort 2m črn AK-340100-020-S

Šifra: 8531018
Zaloga: 10+
Digitus DisplayPort kabel 2m, odličen za 3D aplikacije, simulacije, CAM/CAD aplikacije in GIS, vmesnik 20-pin moški.
7,69 € z DDV

Digitus optični patch MM LC/LC 5m OM4

Šifra: 7950011
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 5m vijoličen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
15,19 € z DDV

Digitus optični patch MM LC/SC 3m OM3

Šifra: 7950007
Zaloga: 10
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 3m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,43 € z DDV

Digitus kabel DisplayPort-DVI kabel 2m AK-340306-020-S

Šifra: 8531030
Zaloga: 10+
Digitus kabel za prenos slike iz DisplayPort vmesnika na DVI zaslon/projektor, dolžina kabla 2m, črna barva.
11,31 € z DDV

Cablexpert kabel USB 3.1 A-C 1m bel CCP-USB3-AMCM-1M-W

Šifra: 8519217
Zaloga: 10+
Cablexpert USB 3.2 Gen1 (USB 3.0 / USB 3.1 Gen1) kabel dolžine 1m omogoča priključitev naprav z USB tip-C vmesnikom na računalnik ali prenosnik z USB tip-A vmesnikom. Kabel se lahko uporablja za napajanje naprav ali pa za prenos podatkov.
4,70 € z DDV

Baseus polnilec 24W USB TipA QC bel CCALL-BX02

Šifra: 2190085
Zaloga: 10+
Baseus USB tip-A polnilec bele barve je izdelan iz visoko kvalitetnih materialov in je primeren za hitro napajanje mobilnih naprav s podporo hitrega napajanja do 24W. Primeren tudi za brezžične polnilnike s Quick Charge 3.0 Qi tehnologijo.
14,15 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display