Išči

Fluke

View as Grid List
Uredi po
Prikaz na stran

FLUKE FTK1000 optični tester Multimode Networks

Šifra: 1319010
Zaloga: 0
Dobava: 2-3 dni
Fluke FTK 1000, komplet za testiranje večrodovnih (MM) optičnih povezav...
Pokliči za ceno

FLUKE FTK2000 optični tester Multimode Networks

Šifra: 1319011
Zaloga: 0
Dobava: 2-3 dni
Fluke FTK 2000, komplet za testiranje enorodovnih (SM) optičnih povezav, izvor laser svetlobe 1310 nm in 1550 nm, SC priključek...
Pokliči za ceno

FLUKE MicroScanner2 kit mrežni tester FLUNXCOPPR000107

Šifra: 1306010
Zaloga: 0
Dobava: 2-3 dni
Fluke, KIT mrežnega testerja in analogno/digitalnega iskalnika paric...
1.480,84 € z DDV

FLUKE MicroScanner2 tester mrežni

Šifra: 1306006
Zaloga: 0
Dobava: 2-3 dni
Fluke, mrežni tester, grafični prikaz vezave, dolžine in ID kabla, prikazuje dolžino kabla do napake...
884,50 € z DDV

FLUKE Networks DSX 5000 mrežni tester Versiv Main&Remote+DSX Copper DSX 5000

Šifra: 1306008
Zaloga: 0
Dobava: 2-3 dni
Fluke, nalizator DSX izboljšuje učinkovitost certificiranja strukturiranih ožičenj z naprednimi tehnološkimi postopki testiranja, s še hitrejšim izvajanjem testov (10 sekund za Cat6A)...
Pokliči za ceno

FLUKE spojni nastavek LSA+nož D814/D914/D914S

Šifra: 9015003
Zaloga: 0
Dobava: 2-3 dni
FLUKE, nož sistema Krone za ročaj spojnih nastavkov...
80,92 € z DDV

FLUKE 107 digitalni Multimeter

Šifra: 1350011
Zaloga: 4
Fluke 107 multimeter v žepni obliki ima 6000-mestni prikaz z 0,5% osnovno točnostjo na enosmernem področju napetosti...
136,19 € z DDV

FLUKE 179-2 IMSK digitalni multimeter True RMS

Šifra: 1350013
Zaloga: 0
Dobava: 2-3 dni
Fluke 179-2 IMSK industrijski servisni komplet...
587,00 € z DDV

FLUKE 87V IMSK digitalni Multimeter True RMS

Šifra: 1350014
Zaloga: 0
Dobava: 2-3 dni
Fluke 87V IMSK industrijski servisni komplet za vzdrževalce industrijske avtomatike...
719,12 € z DDV

FLUKE 3000 FC digitalni Multimeter True RMS

Šifra: 1350012
Zaloga: 0
Dobava: 2-3 dni
Fluke 3000 FC brezžično povezljivi True RMS multimeter za industrijske vzdrževalce...
390,00 € z DDV
Filtri
Sort
display