Išči

Tester optični Multimode Fluke Networks FTK2000

Fluke FTK 2000, komplet za testiranje enorodovnih (SM) optičnih povezav, izvor laser svetlobe 1310 nm in 1550 nm, SC priključek...
Blagovna znamka: Fluke
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 2-3 dni
Šifra: 1319011
Šifra dobavitelja: FTK2000
Pokliči za ceno
decrease increase

Komplet za testiranje enorodovnih (SM) optičnih povezav.
Izvor LASER svetlobe 1310 nm in 1550 nm, SC priključek
Moduliran signal SW in 2 kHz
Merilnik moči s spominom
Avtomatično markiranje in zaznavanje valovne dolžine izvora in merilnika svetlobe
Zaznavanje prisotnisti signala pri priključitvi na aktivno vlakno
Programski paket za obdelavo podatkov
Komplet vsebuje: optični merilnik moči, izvor LED svetlobe, SC vmesnik, navodila za uporabo, baterije, torbico.
Garancija: 12 mesecev

Komplet za testiranje enorodovnih (SM) optičnih povezav.
Izvor LASER svetlobe 1310 nm in 1550 nm, SC priključek
Moduliran signal SW in 2 kHz
Merilnik moči s spominom
Avtomatično markiranje in zaznavanje valovne dolžine izvora in merilnika svetlobe
Zaznavanje prisotnisti signala pri priključitvi na aktivno vlakno
Programski paket za obdelavo podatkov
Komplet vsebuje: optični merilnik moči, izvor LED svetlobe, SC vmesnik, navodila za uporabo, baterije, torbico.
Garancija: 12 mesecev

Teža neto v kg: 0.2780
Teža bruto v kg: 0.3250
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filtri
Sort
display