Išči

IP Kamera-Ubiquiti Unifi 2.0MP zunanja POE UVC-G3-FLEX 2.8mm

Ubiquiti IP kamera UVC-G3-Flex je vsestranska kamera, ki omogoča enostavno montažo zunaj ali v prostorih na strop/zid/drog ali na mizo. Zanesljivo delovanje in enostavno upravljanje pa ji omogoča integracija v sistem Unifi Protect...
Blagovna znamka: UBIQUITI
Na voljo: Zaloga: 1
Šifra: 8001145
Šifra dobavitelja: UVC-G3-Flex
90,80 € z DDV
decrease increase

IP nadzorna kamera Ubiquiti Networks UVC-G3-FLEX predstavlja naslednjo generacijo UniFi video nadzornega sistema. Nadzorna kamera omogoča snemanje 1080p HD video posnetkov podnevi in ponoči. Kamero lahko uporabljate s pomočjo mobilne aplikacije za enostavno upravljanje. Vsestranska kamera se lahko enostavno namesti na strop ali zid.

Tipalo: 1 / 2,7-palčni HDR senzor HD
Objektiv: EFL 4 mm / f2.0
Ločljivost: 1080p FHD (1920 x 1080)
Najvišja hitrost slike: 25 FPS
Video kodek: H.264

Vidni kot s korekcijo popačenja leče (LDC)
• LDC izključen 87,4 ° (H), 47 ° (V), 104 ° (D)
• LDC vključen 80 ° (H), 46 ° (V), 92 ° (D)

Nočni način: IR LED z mehanskim ICR filtrom
Nastavitve slike: Svetlost, kontrast, ostrina, nasičenost, zmanjšanje hrupa, 50/60 Hz
Mikrofon: Da
Upravljalni vmesnik: UniFi Protect, UniFi Video, Spletni uporabniški vmesnik
Mrežni vmesnik: 1x RJ45 10/100
Najv. Poraba energije: 4W
Napajanje: 802.3af PoE
Montaža: Miza, stena (notranja / zunanja), drog
Območje delovanja: Od -20 do 50 ° C pri 20 do 90% vlage brez kondenza
Dimenzije: Ø 107,5 x 48 x 48 mm
Teža: 170 g


Paket vsebuje:
1x G3 Flex kamera, 1x Nosilec za drog / steno, 1x Notranji nosilec, 1x Zunanji pokrov, 1x Varnostni vijak, 2 kompleta vijakov (po 3 kosi), Vezice (2 kosa)

Opomba:
Ubiquiti kamere delujejo le s sistemom Unifi Protect / Unifi Video. 

IP nadzorna kamera Ubiquiti Networks UVC-G3-FLEX predstavlja naslednjo generacijo UniFi video nadzornega sistema. Nadzorna kamera omogoča snemanje 1080p HD video posnetkov podnevi in ponoči. Kamero lahko uporabljate s pomočjo mobilne aplikacije za enostavno upravljanje. Vsestranska kamera se lahko enostavno namesti na strop ali zid.

Tipalo: 1 / 2,7-palčni HDR senzor HD
Objektiv: EFL 4 mm / f2.0
Ločljivost: 1080p FHD (1920 x 1080)
Najvišja hitrost slike: 25 FPS
Video kodek: H.264

Vidni kot s korekcijo popačenja leče (LDC)
• LDC izključen 87,4 ° (H), 47 ° (V), 104 ° (D)
• LDC vključen 80 ° (H), 46 ° (V), 92 ° (D)

Nočni način: IR LED z mehanskim ICR filtrom
Nastavitve slike: Svetlost, kontrast, ostrina, nasičenost, zmanjšanje hrupa, 50/60 Hz
Mikrofon: Da
Upravljalni vmesnik: UniFi Protect, UniFi Video, Spletni uporabniški vmesnik
Mrežni vmesnik: 1x RJ45 10/100
Najv. Poraba energije: 4W
Napajanje: 802.3af PoE
Montaža: Miza, stena (notranja / zunanja), drog
Območje delovanja: Od -20 do 50 ° C pri 20 do 90% vlage brez kondenza
Dimenzije: Ø 107,5 x 48 x 48 mm
Teža: 170 g


Paket vsebuje:
1x G3 Flex kamera, 1x Nosilec za drog / steno, 1x Notranji nosilec, 1x Zunanji pokrov, 1x Varnostni vijak, 2 kompleta vijakov (po 3 kosi), Vezice (2 kosa)

Opomba:
Ubiquiti kamere delujejo le s sistemom Unifi Protect / Unifi Video. 

Teža neto v kg: 0.1500
Teža bruto v kg: 0.1700
Pakiranje v kartonu: 20
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

IP Kamera-Ubiquiti Unifi 2.0MP zunanja POE UVC-G3-BULLET 3.6mm

Šifra: 8001135
Zaloga: 0
Dobava: 08.03.2021
UniFi Video kamero G3 odlikuje jasna ločljivost videa 1080p. Nosilec s krogličnim zgibom nudi prilagodljivo 3-osno nastavitev in ga je mogoče namestiti v notranjosti ali na prostem. Zanesljivo delovanje in enostavno upravljanje pa ji omogoča integracija v sistem Unifi Protect...
164,61 € z DDV

Kabel AVDIO 3.5M-3.5M 5m Delock

Šifra: 8505048
Zaloga: 10+
Delock AUX kabel za audio stereo povezavo, dolžina kabla 5 m...
2,62 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC-ST 1m Duplex Leviton

Šifra: 7909051
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 1m rumen Duplex za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
20,73 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-1G (set/2kos)

Šifra: 7948020
Zaloga: 6
Ubiquiti pretvornik FO SFP Mini-GBIC gigabit, singlemode UF-SM-1G, enostavna namestitev, standardna velikost, prenos do 1.25 Gbps...
28,85 € z DDV

Usmerjevalnik 5xRJ45 10/100/1000 +1xSFP ER-X-SFP EdgeRouter UBIQUITI

Šifra: 9106026
Zaloga: 3
Usmerjevalnik Ubiquiti ER-X-SFP EdgeRouter X združuje zanesljivost z odlično ceno in kompaktno obliko. SFP model usmerjevalnika se napaja preko napajalnika, 5 gigabit portov pa omogoča 24V pasivne PoE izhode za airMAX ali UniFi naprave...
88,56 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka (bridge) 450Mb Zunanja NBE-5AC-GEN2 NanoBeam UBIQUITI

Šifra: 9108065
Zaloga: 10+
Brezžična dostopna točka NanoBeam 5AC Gen2 za zunanjo uporabo usmerja RF energijo v ožjih snopih. Ker se usmeri v eno smer, lahko blokira ali filtrira motnje, kar izboljša odpornost proti motnjam...
109,64 € z DDV
Filtri
Sort
display