Išči

Usmerjevalnik 10xRJ45 10/100/1000 +2xSFP +48cm UDM-Pro UniFi UBIQUITI

UniFi Dream Machine Pro ali UDM-PRO je usmerjevalnik z 9 gigabitnimi Ethernet priključki in 2 SFP+ priključkoma. Naprava ima vgrajen močan požarni zid, ki zavaruje vaše omrežje in podatke. Dream Machine Pro ima že vgrajeno UniFi Controller programsko opremo...
Blagovna znamka: UBIQUITI
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 14-21 dni
Šifra: 9116090
Šifra dobavitelja: UDM-Pro
487,94 € z DDV
decrease increase

UniFi Dream Machine Pro ali UDM-PRO je usmerjevalnik z 9 gigabitnimi Ethernet priključki in 2 SFP+ priključkoma.
Naprava ima vgrajen močan požarni zid, ki zavaruje vaše omrežje in podatke. Dream Machine Pro ima že vgrajeno UniFi Controller programsko opremo.

Tehnične specifikacije
Procesor: Quad-Core 1.7 GHz, ARM Cortex-A57
Sistemski pomnilnik: 4 GB DDR4 RAM
Flash pomnilnik: 16 GB eMMC
Najvišja poraba energije: 33W
Napajanje:
1x Notranji AC/DC adapter, 50W (12V, 4.1A)
1x RPS DC vhodni priključek
Možnost upravljanja preko Bluetooth BLE povezave
1.3" barvni zaslon na dotik
Podatkovni priključki:
8x 10/100/1000 RJ45 LAN priključek
1x 10/100/1000 RJ45 WAN priključek
1x 1/10G SFP+ LAN priključek
1x 1/10G SFP+ WAN priključek
Zmogljivost:
do 8000 Mbps brez IDS/IPS
do 3500 Mbps z IDS/IPS
do 800 Mbps z IPSec VPN
Temperatura in vlažnost zraka delovanja: -10 – 40° C, 5 – 90%
Certifikati: CE, FCC, IC
Dimenzije: 442.2 x 43.7 x 285.6 mm

Paket vsebuje:
1x Usmerjevalnik Dream Machine Pro, 1x Oprema za montažo, 1x Napajalni kabel, 1x Navodila

UniFi Dream Machine Pro ali UDM-PRO je usmerjevalnik z 9 gigabitnimi Ethernet priključki in 2 SFP+ priključkoma.
Naprava ima vgrajen močan požarni zid, ki zavaruje vaše omrežje in podatke. Dream Machine Pro ima že vgrajeno UniFi Controller programsko opremo.

Tehnične specifikacije
Procesor: Quad-Core 1.7 GHz, ARM Cortex-A57
Sistemski pomnilnik: 4 GB DDR4 RAM
Flash pomnilnik: 16 GB eMMC
Najvišja poraba energije: 33W
Napajanje:
1x Notranji AC/DC adapter, 50W (12V, 4.1A)
1x RPS DC vhodni priključek
Možnost upravljanja preko Bluetooth BLE povezave
1.3" barvni zaslon na dotik
Podatkovni priključki:
8x 10/100/1000 RJ45 LAN priključek
1x 10/100/1000 RJ45 WAN priključek
1x 1/10G SFP+ LAN priključek
1x 1/10G SFP+ WAN priključek
Zmogljivost:
do 8000 Mbps brez IDS/IPS
do 3500 Mbps z IDS/IPS
do 800 Mbps z IPSec VPN
Temperatura in vlažnost zraka delovanja: -10 – 40° C, 5 – 90%
Certifikati: CE, FCC, IC
Dimenzije: 442.2 x 43.7 x 285.6 mm

Paket vsebuje:
1x Usmerjevalnik Dream Machine Pro, 1x Oprema za montažo, 1x Napajalni kabel, 1x Navodila

Teža neto v kg: 3.8900
Teža bruto v kg: 3.9900
Pakiranje v kartonu: 2
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Brezžična Dostopna Točka 1750Mb stropna UAP-AC-PRO UniFi UBIQUITI

Šifra: 9108061
Zaloga: 10+
UniFi AC PRO brezžično dostopna točka Ubiquiti ponuja sočasni dual-band in 3x3 MIMO tehnologijo. V 2,4GHz pasu dosega hitrost do 450Mbps, v 5GHz pasu pa do 1300Mbps...
169,80 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 50m EFB

Šifra: 7950082
Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
EFB kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 50m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
86,12 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka 150Mb Zunanja O3 2,4GHz 12dBi Tenda

Šifra: 9108030
Zaloga: 10+
Tenda brezžična zunanja IP64 dostopna točka O3 150N, pasivni PoE 2,4GHz. Izhodna moč do 800mW in vgrajena 12dBi antena...
53,29 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka 1200Mb stropna UAP-AC LITE UniFi UBIQUITI

Šifra: 9108054
Zaloga: 10+
Brezžična dostopna točka Ubiquiti UAP-AC LITE poleg ultra kompaktne oblike, prinaša cenovno učinkovito kombinacijo cene in delovanja ob manjši velikosti (25% manjši kot standardni UniFi AP)...
97,54 € z DDV

Brezžični Usmerjevalnik AC 1200Mb MW3 mesh Tenda (set - 3 kos)

Šifra: 9116071
Zaloga: 10+
Brezžični usmerjevalnik Dual-Band 1200Mbps MW3, zasnovan za distribucijo Wi-Fi omrežja v 100-300m2 stavbah. Set treh MW3 omogoča pokritost do 300m2. MW3 omogoča dobro pokritost s hitrim in stabilnim brezžičnim omrežjem...
121,94 € z DDV
Filtri
Sort
display