>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

Leviton optični kabel 8x50 MM UNI OM4 Eca

Leviton optični kabel, 8 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 5.80 mm, črne barve.
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7901029
Šifra dobavitelja: GFOM4UNI08LU-Eca
EAN koda: 5050268437723
2,42 € z DDV
decrease increase

 

Leviton optični kabel
8 žilni, 50 µm, multimodni, OM4
Univerzalni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen
Premer kabla 5.80 mm, teža 37 kg/km
Odporen do kratkotrajnega pritiska 1000 N, odporen na udarce do 3 Nm
Minimalen statičen upogib (mm): 58mm
Minimalen dinamičen upogib (mm): 87mm
Požarna skladnost IEC 60332-1-2
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 60°C
Pakirano na lesenem kolutu 2000m
Črne barve

 

Leviton optični kabel
8 žilni, 50 µm, multimodni, OM4
Univerzalni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen
Premer kabla 5.80 mm, teža 37 kg/km
Odporen do kratkotrajnega pritiska 1000 N, odporen na udarce do 3 Nm
Minimalen statičen upogib (mm): 58mm
Minimalen dinamičen upogib (mm): 87mm
Požarna skladnost IEC 60332-1-2
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 60°C
Pakirano na lesenem kolutu 2000m
Črne barve

Teža neto v kg: 0.0362
Teža bruto v kg: 0.0475
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Leviton optični kabel 4x50 MM UNI OM4 Eca

Šifra: 7901028
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 12 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 5.80 mm, črne barve.
1,59 € z DDV

Digitus optični adapter I člen LC Duplex OM4 MM DN-96019-1

Šifra: 7930012
Zaloga: 4
Digitus optični adapter I člen LC Duplex OM4 multimode, plastično ohišje...
2,73 € z DDV

Digitus optični pigtail MM 50.0 LC OM3 12kos DK-25332-02/3

Šifra: 7955001
Zaloga: 9
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM LC OM3 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
34,25 € z DDV

Digitus Optična-Splice kaseta vlakno 12x DN-96101

Šifra: 7918001
Zaloga: 10+
Digitus optična splice kaseta DN-96101 za 12x vlakno, vključen pokrov in varovanje spojev...
3,45 € z DDV

Leviton optični panel LC 12x Duplex adapter MM FPCC1SXMM24LC2

Šifra: 7902004
Zaloga: 10+
Leviton 19" optični panel za vgradnjo v komunikacijski kabinet, material jeklo, črne barve.
133,65 € z DDV

Digitus optični patch MM LC/LC 1m OM4

Šifra: 7950008
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 1m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,15 € z DDV
banner
Filtri
Sort
display