Išči

Baseus kabel USB C-C 2m 100W 20V5ACafule Metal pleten črn CATJK-D01

Baseus USB C-C kabel, črne barve, dolžine 2m je primeren za polnjenje vseh naprav z USB tip-C vmesnikom. Podpora Power Delivery (PD) standarda do 100W pa omogoča tudi hitrejše polnjenje podprtih naprav...
Blagovna znamka: Baseus
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 8519242
Šifra dobavitelja: CATJK-D01
EAN koda: 6953156202368
13,60 € z DDV
decrease increase

Baseus USB kabel s tip-C priključkom je primeren za polnjenje vseh naprav z USB tip-C vmesnikom. Podpora Power Delivery (PD) standarda do 100W pa omogoča tudi hitrejše polnjenje podprtih naprav.

Tehnične lastnosti:
• Priključka: USB tip-C moški > USB tip-C moški
• USB 2.0 specifikacija
• Hitrost prenosa podatkov: do 480 Mbps
• USB Power Delivery (PD) standard in Quick Charge 3.0 (QC3.0) standard
• Izhod napetosti: 20V
• Izhod toka: 5A
• Izhodna moč: do 100W
• Bombažna zaščita kabla
• Barva: črna
• Material: Cinkova zlitina + nylon
• Dolžina: 2m
• Kabel ima nameščeno velcro vezico za enostavno spenjanje kabla

Baseus USB kabel s tip-C priključkom je primeren za polnjenje vseh naprav z USB tip-C vmesnikom. Podpora Power Delivery (PD) standarda do 100W pa omogoča tudi hitrejše polnjenje podprtih naprav.

Tehnične lastnosti:
• Priključka: USB tip-C moški > USB tip-C moški
• USB 2.0 specifikacija
• Hitrost prenosa podatkov: do 480 Mbps
• USB Power Delivery (PD) standard in Quick Charge 3.0 (QC3.0) standard
• Izhod napetosti: 20V
• Izhod toka: 5A
• Izhodna moč: do 100W
• Bombažna zaščita kabla
• Barva: črna
• Material: Cinkova zlitina + nylon
• Dolžina: 2m
• Kabel ima nameščeno velcro vezico za enostavno spenjanje kabla

Teža neto v kg: 0.6000
Teža bruto v kg: 0.6200
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel USB A-B 1,8m Secomp siv

Šifra: 8519158
Zaloga: 10+
Secomp kabel USB A-B za priključitev USB 2.0 naprav, Hitrost: do 480 Mbit/s, dolžine 1,8m ...
0,84 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC 1m Digitus

Šifra: 7909019
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,56 € z DDV

Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Giga Multimode S-85DLC05D

Šifra: 7948001
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit S-85DLC05D, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
20,44 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m bel Digitus

Šifra: 9030112
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,29 € z DDV

UTP CAT.6 patch 2m bel Digitus

Šifra: 9030137
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
3,06 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1,2m Leviton siv 3,8mm HighFlex

Šifra: 9030321
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel sive barve CAT6Plus dolžine 1,2m z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Je zelo fleksibilen in tanjši kabel - HighFlex. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
7,38 € z DDV
Filtri
Sort
display