Išči

KVM stikalo 2:1 mini DisplayPort/USB s kabli CS22DP Aten

KVM avtomatski USB preklopnik CS22DP, ena konzola za kontrolo dveh računalnikov, Vgrajeni vsi kabli...
Blagovna znamka: Aten
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Brezplačna dostava
Šifra: 8704085
Šifra dobavitelja: CS22DP-AT
EAN koda: 4719264645525
121,94 € z DDV
decrease increase

KVM avtomatski USB preklopnik
Ena konzola za kontrolo dveh računalnikov, Vgrajeni vsi kabli
2x USB vmesniki, ločeni za miško in tipkovnico
1x DisplayPort vmesnik za zaslon
1x mikro USB Tip-B (opcija za dodatno napajanje ob uporabi hub-a)
1x 3,5mm jack za mikrofon (roza)
1x 3,5mm jack za zvočnike (zelen)
Kabli dolžine 120 cm, dolžina kabla stikala 1.8m
LED indikatorja, Enostavna namestitev
Ne potrebujete programske opreme, Enostavna uporaba
Možnost priključitve hub-a na enega izmed USB vmesnikov
Podpira multifunkcijske tipkovnice, podpira USB Hotplugging
Izbira računalnikov preko priloženega stikala
Ne potrebuje dodatnega napajanja, Največja ločljivost 4096 x 2160 @ 30 Hz
Podprti OS: Windows, Linux, Mac
Plastično ohišje

Paket vsebuje:
1x KVM Preklopnik s kabli, 1x Navodila

KVM avtomatski USB preklopnik
Ena konzola za kontrolo dveh računalnikov, Vgrajeni vsi kabli
2x USB vmesniki, ločeni za miško in tipkovnico
1x DisplayPort vmesnik za zaslon
1x mikro USB Tip-B (opcija za dodatno napajanje ob uporabi hub-a)
1x 3,5mm jack za mikrofon (roza)
1x 3,5mm jack za zvočnike (zelen)
Kabli dolžine 120 cm, dolžina kabla stikala 1.8m
LED indikatorja, Enostavna namestitev
Ne potrebujete programske opreme, Enostavna uporaba
Možnost priključitve hub-a na enega izmed USB vmesnikov
Podpira multifunkcijske tipkovnice, podpira USB Hotplugging
Izbira računalnikov preko priloženega stikala
Ne potrebuje dodatnega napajanja, Največja ločljivost 4096 x 2160 @ 30 Hz
Podprti OS: Windows, Linux, Mac
Plastično ohišje

Paket vsebuje:
1x KVM Preklopnik s kabli, 1x Navodila

Teža neto v kg: 0.3970
Teža bruto v kg: 0.5095
Pakiranje v kartonu: 20
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 1m moder Digitus

Šifra: 9030100
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m rumen Digitus

Šifra: 9030118
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m rdeč Digitus

Šifra: 9030072
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC-LC 1m Leviton

Šifra: 7903016
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
13,32 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC-LC 2m Leviton

Šifra: 7909005
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
18,91 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 2m Leviton

Šifra: 7909058
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 2m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
16,71 € z DDV
Filtri
Sort
display