>>> BREZPLAČNA dostava za vsa naročila nad 60€ + DDV <<<
Osebni prevzem ali dostava
Paketnik Direct4.me
Kontakt
WhiteSharkGaming
 
Išči

Leviton optični patch MM LC-SC OM3 2m VPC-M3D1LCSC0020

Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 2m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 3
Šifra: 7950123
Šifra dobavitelja: VPC-M3D1LCSC0020
EAN koda: 5050268495389
21,57 € z DDV
decrease increase

Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 10m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...

 

Leviton optični patch kabel OM3

LC – SC vmesnik

Dolžina 2 m

2 žilni, multimode

LSHF (Low Smoke Halogen Free)

Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli

Standard: ANSI/TIA-568.3-E

Odporen na udarce do 5 Nm

Število zasukov do 5 obratov/meter

Skladen z ANSI/TIA-568.3-E

Požarna skladnost IEC 60332-3-24, IEC 60332-1-2

Temperatura delovnega okolja -10°C ~ + 70°C

Turkizno modre barve

Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 10m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...

 

Leviton optični patch kabel OM3

LC – SC vmesnik

Dolžina 2 m

2 žilni, multimode

LSHF (Low Smoke Halogen Free)

Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli

Standard: ANSI/TIA-568.3-E

Odporen na udarce do 5 Nm

Število zasukov do 5 obratov/meter

Skladen z ANSI/TIA-568.3-E

Požarna skladnost IEC 60332-3-24, IEC 60332-1-2

Temperatura delovnega okolja -10°C ~ + 70°C

Turkizno modre barve

Teža neto v kg: 0.0280
Teža bruto v kg: 0.0300
Dolžina: 2m
Garancija v mesecih: 12

 

banner
Filtri
Sort
display