Išči

Napajalnik univerzalni 1200mA 24V kotni Mikrotik

Mikrotik 24V napajalnik z močjo 1,2A, kotni priključek, namenjen napajanju različnih dostopnih točk, usmerjevalnikov in stikal znamke Mikrotik...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 9130005
Šifra dobavitelja: SAW30-240-1200GR2A
EAN koda: 3830056435160
15,25 € z DDV
decrease increase

Mikrotik 24V napajalnik z močjo 1,2A
Kotni priključek
Namenjen napajanju različnih dostopnih točk, usmerjevalnikov in stikal znamke Mikrotik

Mikrotik 24V napajalnik z močjo 1,2A
Kotni priključek
Namenjen napajanju različnih dostopnih točk, usmerjevalnikov in stikal znamke Mikrotik

Teža neto v kg: 0.1500
Teža bruto v kg: 0.1700
Pakiranje v kartonu: 20
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
26,78 € z DDV

SFTP CAT.6A patch 1m rdeč Digitus LSZH

Šifra: 9030076
Zaloga: 10
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6A z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
3,39 € z DDV

UTP CAT.5e patch 0,5m Leviton LSOH

Šifra: 5070000
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
1,98 € z DDV

Baterija gumb alkalna LR44 GPA76 GP

Šifra: 9702002
Zaloga: 10+
Zamenja naslednje modele baterij: LR44, AG13, LR44, G13A, LR1154, L1154, RPX675, D76A, V13GA, PX76A, PX675A, GPA76, 1128MP, 1166A, S76...
1,52 € z DDV

RJ45 konektor CAT.5e UTP trdi kabel (3rez) (pak/10) Intellinet

Šifra: 9081016
Zaloga: 10+
RJ45 konektor za UTP trdi kabel pakiran po 10 kom
2,50 € z DDV

Brezžični USB adapter 300Mb 6dBi Tenda U6

Šifra: 9118033
Zaloga: 10+
TENDA brezžični N USB mrežni adapter U6, hitrost prenosa do 300Mbps...
13,43 € z DDV
Filtri
Sort
display