Išči

Nosilec za montažo v kabinet za usmerjevalnik RB4011 Mikrotik

Mikrotik nosilec K-65 je primeren za montažo v 19" (48cm) kabinet za usmerjevalnik RB4011...
Blagovna znamka: Mikrotik
Na voljo: Zaloga: 10
Šifra: 7715010
Šifra dobavitelja: K-65
EAN koda: 3830056434620
4,33 € z DDV
decrease increase

Nosilec za montažo v 19" (48cm) kabinet za usmerjevalnik RB4011.

Združljiv z RB4011iGS+RM (šifra: 9106035) in RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN (šifra: 9116079)

Nosilec za montažo v 19" (48cm) kabinet za usmerjevalnik RB4011.

Združljiv z RB4011iGS+RM (šifra: 9106035) in RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN (šifra: 9116079)

Teža neto v kg: 0.4000
Teža bruto v kg: 0.4500
Pakiranje v kartonu: 10
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Flat AWG 26-4 črn 100m kolut Digitus

Šifra: 7805004
Zaloga: 10+
Digitus telefonski kabel, AWG 26-4, 4 žilni, barva: črna, primeren za TAE in modularne RJ-xx sisteme...
16,16 € z DDV

RJ11 konektor 6p4k EFB (pak/100)

Šifra: 9080013
Zaloga: 10+
EFB RJ11 konektor, telefonski vtič, RJ11 4 žilni, plastično, prozorno ohišje...
6,01 € z DDV

USB ključ 16Gb AH115 APACER super mini, srebrn

Šifra: 8920058
Zaloga: 10+
Eleganten mini USB ključ s kovinskim "unibody" ohišjem brez pokrovčka, ergonomična oblika za boljši oprijem, možnost pritrditve na ključe ali trak...
4,48 € z DDV

RJ45 konektor UTP trdi kabel Gembird (3rez) (pak/100)

Šifra: 9081502
Zaloga: 10+
Gembird RJ45 UTP konektor za trdožilni kabel, 8 pinski konektor z 8 kontakti...
20,08 € z DDV

Usmerjevalnik 10xRJ45 10/100/1000 +1xSFP + 48cm RB4011iGS+RM Mikrotik

Šifra: 9106035
Zaloga: 7
Profesionalni brezžični usmerjevalnik, katerega poganja procesor s štirimi Cortex A15 jedri, vsako s hitrostjo 1.4GHz. Podpira IPsec strojno pospešeno enkripcijo. Primeren za vgradnjo v komunikacijski kabinet, vsebuje 10x gigabitnih vhodov, 1x SFP+ kletko in 1X RS232 RJ45 priključek. Usmerjevalnik ima tudi Quick-Set funkcijo, ki omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
193,85 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
21,96 € z DDV
Filtri
Sort
display