Išči

Optična- Splice kaseta za 12x vlakno Digitus

Digitus optična splice kaseta DN-96101 za 12x vlakno, vključen pokrov in varovanje spojev...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 5-7 dni
Šifra: 7918001
Šifra dobavitelja: DN-96101
EAN koda: 4016032266501
3,12 € z DDV
decrease increase

Optična- Splice kaseta za 12x vlakno Digitus
Primerna za do 12 optičnih vlaken
Vključen pokrov in varovanje spojev
2x 6C varovanje spojev za shrinkable tubings

Optična- Splice kaseta za 12x vlakno Digitus
Primerna za do 12 optičnih vlaken
Vključen pokrov in varovanje spojev
2x 6C varovanje spojev za shrinkable tubings

Teža neto v kg: 0.0610
Teža bruto v kg: 0.0640
Pakiranje v kartonu: 250
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 04x50 Multimode UNI Leviton

Šifra: 2312000
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 4 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, premer kabla 5.30 mm, črne barve...
0,73 € z DDV

Kabel Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Šifra: 7901004
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 8 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo in zunanjo uporabo, vododporen, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
0,70 € z DDV

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus

Šifra: 7801026
Zaloga: 10+
Digitus optični adapter I člen LC Duplex multimode, plastično ohišje...
2,09 € z DDV

Kabel Optični 12x50 Multimode Duct Grade UNI OM2 Leviton

Šifra: 7901014
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 12 žilni, 50 µm, multimodni, za notranjo in zunanjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 2000 N, črne barve...
1,20 € z DDV

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM2 2m Leviton

Šifra: 7903019
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten optični priključni kabel za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,62 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1,5m Leviton siv LSOH

Šifra: 9030015
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
6,37 € z DDV
Filtri
Sort
display