Išči

Optični adapter I člen LC Duplex OM4 Multimode, Digitus

Digitus optični adapter I člen LC Duplex OM4 multimode, plastično ohišje...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7930012
Šifra dobavitelja: DN-96019-1
EAN koda: 4016032342298
2,56 € z DDV
decrease increase

Optični adapter I člen LC Duplex OM4 Multimode, Digitus
Za podaljševanje LC dvojnega multimodnega kabla
2x LC Duplex ženski vmesnik
Plastično ohišje

Optični adapter I člen LC Duplex OM4 Multimode, Digitus
Za podaljševanje LC dvojnega multimodnega kabla
2x LC Duplex ženski vmesnik
Plastično ohišje

Teža neto v kg: 0.0152
Teža bruto v kg: 0.0160
Pakiranje v kartonu: 1000
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 2m Digitus

Šifra: 7950002
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optičn kabel MM OM3 2m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,48 € z DDV

Optični panel nadometni SC simplex/LC duplex 8x, prazen KELine

Šifra: 7940015
Zaloga: 10
KELine optični patch panel primeren za stensko montažo, prostor za 8 optičnih vmesnikov, kovinsko ohišje, črna barva...
23,79 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 10m Digitus

Šifra: 7950027
Zaloga: 3
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 10m vijoličen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
16,90 € z DDV

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM4 Digitus 12kos

Šifra: 7955016
Zaloga: 3
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM LC OM4 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
40,78 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 1m Digitus

Šifra: 7950001
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 1m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,24 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 5m Digitus

Šifra: 7950004
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 5m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,88 € z DDV
Filtri
Sort
display