Išči

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM4 Digitus 12kos

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM LC OM4 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 3
Šifra: 7955016
Šifra dobavitelja: DK-25332-02-4
EAN koda: 4016032308775
40,78 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični kabel, razred OM4
Pigtail, LC konektor, standard IEC 61754-4 2002
50 mikronski (50/125 µ) Multimodni
Dolžina 2m
V kompletu 12 kosov
Barva DIN IEC 304
Delovna temperatura: -25°C ~ +80°C
Izguba MM PC: max. 0,4dB, povratne izgube: MM PC: > 25dB
Keramične kapice
Enojni - Simplex OM4 50/125µ 2m

DIGITUS optični kabel, razred OM4
Pigtail, LC konektor, standard IEC 61754-4 2002
50 mikronski (50/125 µ) Multimodni
Dolžina 2m
V kompletu 12 kosov
Barva DIN IEC 304
Delovna temperatura: -25°C ~ +80°C
Izguba MM PC: max. 0,4dB, povratne izgube: MM PC: > 25dB
Keramične kapice
Enojni - Simplex OM4 50/125µ 2m

Teža neto v kg: 0.0500
Teža bruto v kg: 0.0600
Pakiranje v kartonu: 160
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični adapter I člen LC Duplex OM4 Multimode, Digitus

Šifra: 7930012
Zaloga: 10+
Digitus optični adapter I člen LC Duplex OM4 multimode, plastično ohišje...
2,56 € z DDV

Optični panel nadometni SC simplex/LC duplex 8x, prazen KELine

Šifra: 7940015
Zaloga: 10+
KELine optični patch panel primeren za stensko montažo, prostor za 8 optičnih vmesnikov, kovinsko ohišje, črna barva...
23,79 € z DDV
Filtri
Sort
display