Išči

Optični adapter I člen LC Quad Singlemode, EFB

EFB optični LC-LC adapter za panel, LC-LC Duplex I člen...
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7930010
Šifra dobavitelja: 53353.3
EAN koda: 4049759023799
7,42 € z DDV
decrease increase

EFB optični LC-LC adapter za panel
LC-LC Duplex I člen
Primeren za Singlemode
Plastično ohišje z zaščitnimi kapicami
Modre barve

EFB optični LC-LC adapter za panel
LC-LC Duplex I člen
Primeren za Singlemode
Plastično ohišje z zaščitnimi kapicami
Modre barve

Teža neto v kg: 0.0068
Teža bruto v kg: 0.0071
Pakiranje v kartonu: 100
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode, KELine

Šifra: 7930009
Zaloga: 10+
KELine optični adapter LC-LC duplex OS2 singlemode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
2,04 € z DDV

Baterija alkalna AA 4kom Maxell

Šifra: 2120020
Zaloga: 10+
Za dolgo delovanje, splošna uporaba, velikost baterije AA / LR06, napetost 1,5 V...
1,93 € z DDV

Baterija alkalna AAA 4kom ULTRA GP

Šifra: 9906010
Zaloga: 10+
Za dolgo delovanje, splošna uporaba, velikost baterije AAA / LR03, napetost 1,5 V...
3,23 € z DDV

Optični patch pigtail SM ZK-9 LC 2m Digitus 12kos

Šifra: 7912009
Zaloga: 6
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM ZK-9 LC 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
32,21 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 3m Digitus

Šifra: 7909039
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 3m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
8,52 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 5m Digitus

Šifra: 7909040
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 5m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
9,04 € z DDV
Filtri
Sort
display