Išči

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM5 7m Digitus

Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM5 7m, zelen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Digitus
Na voljo: Zaloga: 2
Šifra: 7950074
Šifra dobavitelja: DK-2533-07-5
EAN koda: 4016032424543
16,69 € z DDV
decrease increase

DIGITUS optični patch kabel OM5 50/125 µ
Dolžina 7 m, LSZH Halogen free kabel
2 žilni, 50 µm, multimodni
LC - LC vmesnik
Slabljenje na vmesniku ? 0.30 dB
Tip optike: OM5
Premer kabla 2,0mm, kabel I-VH 2G50/125µ
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Temperatura delovnega okolja -40°C ~ + 85°C
Barva: Zelena

DIGITUS optični patch kabel OM5 50/125 µ
Dolžina 7 m, LSZH Halogen free kabel
2 žilni, 50 µm, multimodni
LC - LC vmesnik
Slabljenje na vmesniku ? 0.30 dB
Tip optike: OM5
Premer kabla 2,0mm, kabel I-VH 2G50/125µ
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Temperatura delovnega okolja -40°C ~ + 85°C
Barva: Zelena

Teža neto v kg: 0.0450
Teža bruto v kg: 0.0500
Pakiranje v kartonu: 180
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

SFTP CAT.6A patch 7m siv Digitus LSZH

Šifra: 9007011
Zaloga: 3
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6A z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
10,19 € z DDV

Slušalke ušesne stereo z mikrofonom iEP-204B črne SBOX

Šifra: 7620038
Zaloga: 7
SBOX slušalke iEP-204B, peresno lahke in visokokvalitetne in-ear konice slušalk, primerne za dom ali za na pot, črne barve...
5,00 € z DDV

Kabel SATA kotni 90° 0,5m Digitus

Šifra: 8514021
Zaloga: 0
Dobava: 16.12.2021
Digitus notranji kabel kotni 90° za trdi disk ali optični pogon, za povezavo SATA kontrolerja in SATA trdega diska, dolžine 0,5m...
1,90 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 5m Digitus

Šifra: 7950011
Zaloga: 0
Dobava: 16.12.2021
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 5m vijoličen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
13,85 € z DDV

Optični patch SM PK-9 LC/LC 2m Digitus

Šifra: 7909038
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,92 € z DDV

SFTP CAT.6 patch 7m črn Digitus

Šifra: 9032064
Zaloga: 1
Digitus kvaliteten povezovalen SFTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
8,66 € z DDV
Filtri
Sort
display