Išči

Optični patch MM 50.0 LCx4/LCx4 OM4 140m EFB

EFB OM4 Multimode Patch LCx4/LCx4 kabel 140m...
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Šifra: 7901033
Šifra dobavitelja: O8303L140OM4
EAN koda: 4049759231859
474,70 € z DDV
decrease increase

EFB OM4 Multimode Patch kabel 140m...

Tehnične lastnosti:
Vrsta vlaken: Multimode 50/125
Kategorija: OM4
Vlakna optimizirana za upogib: OM4 v skladu po IEC60793-2-10 tipa A1a.2 in A1a.3
Število vlaken: 4
Zaščita proti pregibu: nadeta
Priključek 1: 4x LC
Barva priključka 1: bež
Priključek 2: 4x LC
Barva priključka 2: bež
Maks. napetost kabla: 200 N
Min. polmer upogibanja (statičen): 90mm
Min. polmer upogibanja (dinamičen): 180mm
Tip kabla: U-DQ (ZN) BH
Sestava kablov: Multifiber
Premer kabla: 6,0mm
Barva zunanjega ovoja: črna
Material ovoja: LSZH
Delovna temperatura: 0°C~50°C
Izguba pri vstavljanju 850nm: < 0,3dB
Kakovostni razred multimode: A/1 v skladu z IEC-61753-222-2
Priključek v skladu s standardom : IEC 61754-20
Kabel v skladu s standardom: IEC 60793-2
Dolžina: 140m

EFB OM4 Multimode Patch kabel 140m...

Tehnične lastnosti:
Vrsta vlaken: Multimode 50/125
Kategorija: OM4
Vlakna optimizirana za upogib: OM4 v skladu po IEC60793-2-10 tipa A1a.2 in A1a.3
Število vlaken: 4
Zaščita proti pregibu: nadeta
Priključek 1: 4x LC
Barva priključka 1: bež
Priključek 2: 4x LC
Barva priključka 2: bež
Maks. napetost kabla: 200 N
Min. polmer upogibanja (statičen): 90mm
Min. polmer upogibanja (dinamičen): 180mm
Tip kabla: U-DQ (ZN) BH
Sestava kablov: Multifiber
Premer kabla: 6,0mm
Barva zunanjega ovoja: črna
Material ovoja: LSZH
Delovna temperatura: 0°C~50°C
Izguba pri vstavljanju 850nm: < 0,3dB
Kakovostni razred multimode: A/1 v skladu z IEC-61753-222-2
Priključek v skladu s standardom : IEC 61754-20
Kabel v skladu s standardom: IEC 60793-2
Dolžina: 140m

Teža neto v kg: 6.5000
Teža bruto v kg: 7.0000
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filtri
Sort
display