Išči

Optični patch MM 50.0 LC/LC 30m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 30m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Šifra: 7950084
Šifra dobavitelja: O0310.30
EAN koda: 4049759094171
30,72 € z DDV
decrease increase

EFB optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 70°C
Dolžina 30 m, oranžne barve

EFB optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 70°C
Dolžina 30 m, oranžne barve

Teža neto v kg: 0.2000
Teža bruto v kg: 0.2190
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Šifra: 7948008
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit singlemode S-31DLC20D, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev. Primeren za optične razdalje do 20km s podporo DDM...
23,38 € z DDV

Modul za upravljanje Mikrotik naprav MQS Wi-Fi

Šifra: 9116084
Zaloga: 5
Mikrotik MQS (Mobile Quick Setup) mrežni modul je koristen za vse skrbnike omrežij. Preprosto ga priključite na mrežni priključek katerekoli omrežne naprave in si takoj zagotovite brezžični dostop za konfiguracijo Mikrotik (ali drugih) naprav...
23,51 € z DDV

PoE - prenapetostna zaščita RJ45 RBGESP Mikrotik

Šifra: 9130002
Zaloga: 10+
Mikrotik RJ45 RBGESP je gigabitna prenapetostna zaščita, namenjena zaščiti omrežja pred udari strel in prenapetostnih udarov, zaščita je namenjena tudi zunanji uporabi in ima ločen ozemljitveni kabel. Vsebuje 1x RJ45 ženski in moški vmesnik in ESD/EMP zaščito.
14,52 € z DDV
Filtri
Sort
display