Išči

Optični patch MM 50.0 LC/LC 30m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 30m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Šifra: 7950084
Šifra dobavitelja: O0310.30
EAN koda: 4049759094171
29,95 € z DDV
decrease increase

EFB optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 70°C
Dolžina 30 m, oranžne barve

EFB optični povezovalni kabel, razred OM2
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 70°C
Dolžina 30 m, oranžne barve

Teža neto v kg: 0.2000
Teža bruto v kg: 0.2190
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

UTP CAT.6 patch 2m črn Digitus

Šifra: 9030138
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
2,38 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m črn Digitus

Šifra: 9030106
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

UTP CAT.6 patch 1m moder Digitus

Šifra: 9030100
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,65 € z DDV

UTP CAT.6 patch 0,5m moder Digitus

Šifra: 9030085
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,21 € z DDV

UTP CAT.6 patch 10m rdeč Digitus

Šifra: 9030150
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT6 z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
8,42 € z DDV

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

Šifra: 7948001
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit S-85DLC05D, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
16,71 € z DDV
Filtri
Sort
display