Išči

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 50m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 50m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 1
Šifra: 7950082
Šifra dobavitelja: O0312.50
EAN koda: 4049759104092
65,64 € z DDV
decrease increase

EFB optični povezovalni kabel, razred OM3
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 75°C
Dolžina 50 m, modre barve

EFB optični povezovalni kabel, razred OM3
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 75°C
Dolžina 50 m, modre barve

Teža neto v kg: 0.3800
Teža bruto v kg: 0.3920
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

Šifra: 7948001
Zaloga: 10+
Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit S-85DLC05D, multimode, prenos do 1.25 Gbps, enostavna namestitev, standardna velikost, vmesnik je združljiv tudi z napravami drugih proizvajalcev...
17,47 € z DDV

Usmerjevalnik 10xRJ45 10/100/1000 +2x SFP+ 48cm UDM-Pro UniFi UBIQUITI

Šifra: 9116090
Zaloga: 5
UniFi Dream Machine Pro ali UDM-PRO je usmerjevalnik z 9 gigabitnimi Ethernet priključki in 2 SFP+ priključkoma. Naprava ima vgrajen močan požarni zid, ki zavaruje vaše omrežje in podatke. Dream Machine Pro ima že vgrajeno UniFi Controller programsko opremo...
508,39 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka 150Mb Zunanja O3 2,4GHz 12dBi Tenda

Šifra: 9108030
Zaloga: 10+
Tenda brezžična zunanja IP64 dostopna točka O3 150N, pasivni PoE 2,4GHz. Izhodna moč do 800mW in vgrajena 12dBi antena...
50,14 € z DDV

Adapter HDMI M - VGA Ž HD15 Aktivni na kablu 15cm SBOX

Šifra: 9704056
Zaloga: 10+
Adapter HDMI-VGA za pretvarjanje digitalnega HDMI v analogni VGA signal...
12,18 € z DDV

Stikalo Giga 08x RJ45 8x PoE 4x SFP CRS112-8P-4S-IN Mikrotik

Šifra: 9104088
Zaloga: 2
Mikrotik Cloud Router Switch stikalo CRS112-8P-4S-IN je profesionalno Layer 3 stikalo kombinirano z usmerjevalnikom. Usmerjevalnik ponuja samodejno zaznavanje izhodnega napajanja na priključkih (802.3.af/at PoE/PoE+ in pasivni PoE). Quick-Set funkcija omogoča lažjo namestitev za osnovno uporabo vsem uporabnikom...
177,83 € z DDV

Brezžični Usmerjevalnik AC 1200Mb MW3 mesh Tenda (set - 3 kos)

Šifra: 9116071
Zaloga: 10+
Brezžični usmerjevalnik Dual-Band 1200Mbps MW3, zasnovan za distribucijo Wi-Fi omrežja v 100-300m2 stavbah. Set treh MW3 omogoča pokritost do 300m2. MW3 omogoča dobro pokritost s hitrim in stabilnim brezžičnim omrežjem...
121,39 € z DDV
Filtri
Sort
display