Išči

Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 50m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 50m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 1
Šifra: 7950082
Šifra dobavitelja: O0312.50
EAN koda: 4049759104092
86,12 € z DDV
decrease increase

EFB optični povezovalni kabel, razred OM3
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 75°C
Dolžina 50 m, modre barve

EFB optični povezovalni kabel, razred OM3
50.0/125 µm , dvojni, multi-mode
2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik
Standard ISO/IEC11801
Ognjevaren EN 50265-2-1
Keramične kapice, LSHZ - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm, tip kabla I-VH 2G50/125µ
Delovna temperatura od -20°C do 75°C
Dolžina 50 m, modre barve

Teža neto v kg: 0.3800
Teža bruto v kg: 0.3920
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Usmerjevalnik 10xRJ45 10/100/1000 +2xSFP +48cm UDM-Pro UniFi UBIQUITI

Šifra: 9116090
Zaloga: 4
UniFi Dream Machine Pro ali UDM-PRO je usmerjevalnik z 9 gigabitnimi Ethernet priključki in 2 SFP+ priključkoma. Naprava ima vgrajen močan požarni zid, ki zavaruje vaše omrežje in podatke. Dream Machine Pro ima že vgrajeno UniFi Controller programsko opremo...
479,19 € z DDV

Brezžična Dostopna Točka 150Mb Zunanja O3 2,4GHz 12dBi Tenda

Šifra: 9108030
Zaloga: 10+
Tenda brezžična zunanja IP64 dostopna točka O3 150N, pasivni PoE 2,4GHz. Izhodna moč do 800mW in vgrajena 12dBi antena...
52,64 € z DDV

Brezžični Usmerjevalnik AC 1200Mb MW3 mesh Tenda (set - 3 kos)

Šifra: 9116071
Zaloga: 0
Dobava: 12 tednov
Brezžični usmerjevalnik Dual-Band 1200Mbps MW3, zasnovan za distribucijo Wi-Fi omrežja v 100-300m2 stavbah. Set treh MW3 omogoča pokritost do 300m2. MW3 omogoča dobro pokritost s hitrim in stabilnim brezžičnim omrežjem...
121,48 € z DDV
Filtri
Sort
display