Išči

Optični patch MM 50.0 LC/SC OM4 15m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 15m vijoličen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 2
Šifra: 7950091
Šifra dobavitelja: O0323.15
EAN koda: 4049759022655
44,98 € z DDV
decrease increase

EFB optični povezovalni kabel, razred OM4
50/125 µm , dvojni, multimodni
1x LC dvojna vmesnika, 1x SC dvojna vmesnika
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm
Dolžina 15 m, vijolične barve
Kabel primeren za telekomunikacije, kabelsko televizijo, LAN, WAN, MAN,
meritvene in senzorske naprave, medicinske naprave in industrijske potrebe

EFB optični povezovalni kabel, razred OM4
50/125 µm , dvojni, multimodni
1x LC dvojna vmesnika, 1x SC dvojna vmesnika
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 2mm
Dolžina 15 m, vijolične barve
Kabel primeren za telekomunikacije, kabelsko televizijo, LAN, WAN, MAN,
meritvene in senzorske naprave, medicinske naprave in industrijske potrebe

Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Čistilo - stisnjen zrak Ednet

Šifra: 2006013
Zaloga: 10+
Ednet ekološko prijazen izdelek, brez CFC ali HCFC, uporaben za čiščenje tipkovnic, računalnikov, telefonov...
6,66 € z DDV

Podloga za miško gelware Ednet modra

Šifra: 7503022
Zaloga: 10+
Ednet podloga za miško gelware, ergonomična oblika, gel polnilo, površina iz blaga, podloga iz gume, modre barve...
7,48 € z DDV

Podloga za miško tekstil Ednet modra

Šifra: 5570024
Zaloga: 10+
Ednet podloga za miško s površino iz blaga modre barve...
1,79 € z DDV
Filtri
Sort
display