Išči

Optični patch MM 50.0 SC-SC 3m Leviton

Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 3m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 10+
Šifra: 7904007
Šifra dobavitelja: HOPSC050030SC291
EAN koda: 5050268163349
13,63 € z DDV
decrease increase

Leviton optični povezovalni kabel, Dolžina 3 m
Dvojni, multi-mode, 4x SC vmesnik, 50/125 µm
Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI TIA/EIA 568B
Požarna skladnost z IEC 60332-1
Izredno majhne izgube konektorja 0.2 dB
Visoko kvaliteten, Oranžne barve

Leviton optični povezovalni kabel, Dolžina 3 m
Dvojni, multi-mode, 4x SC vmesnik, 50/125 µm
Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI TIA/EIA 568B
Požarna skladnost z IEC 60332-1
Izredno majhne izgube konektorja 0.2 dB
Visoko kvaliteten, Oranžne barve

Teža neto v kg: 0.0440
Teža bruto v kg: 0.0440

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Multimode

Šifra: 7948007
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO UTP, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 2 km...
36,54 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode Digitus

Šifra: 9102017
Zaloga: 10+
Digitus mrežni pretvornik FO-UTP, multimode, za povezovanje dveh lokacij, z migracijo preko optičnega kabla in RJ45 vmesnika, razdalja do 500m...
107,66 € z DDV

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Singlemode Digitus

Šifra: 7948002
Zaloga: 0
Dobava: 12.08.2021
Digitus mrežni pretvornik FO UTP, singlemode, črna barva, pasivno hlajenje, kovinsko ohišje, vgrajenih 2MB predpomnilnika, podpira single mode optične povezave...
111,22 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC-SC 2m Leviton

Šifra: 7904016
Zaloga: 7
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
18,98 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC-ST 2m Leviton

Šifra: 7903043
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 2m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
13,66 € z DDV

Optični patch MM 50.0 LC/LC 1m Digitus

Šifra: 7909019
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM2 1m oranžen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
7,99 € z DDV
Filtri
Sort
display