Išči

Optični patch MM SC-SC 1m OM4 Leviton

Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 1m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Šifra: 7950096
Šifra dobavitelja: HOPSCOM4010SC271
23,12 € z DDV
decrease increase

Leviton optični povezovalni kabel, Dolžina 1 m
Dvojni, multi-mode, 4x SC vmesnik, 50/125 µm, OM4
Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI/TIA-568.3-D
Požarna skladnost z IEC 60332-1
Izredno majhne izgube konektorja 0.2 dB
Visoko kvaliteten, Vijolične barve

Leviton optični povezovalni kabel, Dolžina 1 m
Dvojni, multi-mode, 4x SC vmesnik, 50/125 µm, OM4
Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI/TIA-568.3-D
Požarna skladnost z IEC 60332-1
Izredno majhne izgube konektorja 0.2 dB
Visoko kvaliteten, Vijolične barve

*
*
*
*
Filtri
Sort
display