Išči

Optični patch MM SC-SC 2m OM4 Leviton

Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 2m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 2
Šifra: 7950097
Šifra dobavitelja: HOPSCOM4020SC271
EAN koda: 5050268307989
29,76 € z DDV
decrease increase

Leviton optični povezovalni kabel, Dolžina 2 m
Dvojni, multi-mode, 4x SC vmesnik, 50/125 µm, OM4
Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI/TIA-568.3-D
Požarna skladnost z IEC 60332-1
Izredno majhne izgube konektorja 0.2 dB
Visoko kvaliteten, Vijolične barve

Leviton optični povezovalni kabel, Dolžina 2 m
Dvojni, multi-mode, 4x SC vmesnik, 50/125 µm, OM4
Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI/TIA-568.3-D
Požarna skladnost z IEC 60332-1
Izredno majhne izgube konektorja 0.2 dB
Visoko kvaliteten, Vijolične barve

Teža neto v kg: 0.0360
Teža bruto v kg: 0.0432
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Optični patch MM 50.0 LC/SC OM3 2m Digitus

Šifra: 7950006
Zaloga: 7
Digitus kvaliteten priključni optični kabel MM OM3 2m moder za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
10,36 € z DDV
Filtri
Sort
display