Išči

Optični patch SM PK-9 LC-ST 15m Duplex EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 15m rumen Duplex za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Šifra: 7950107
Šifra dobavitelja: O0361.15
22,39 € z DDV
decrease increase

EFB optični duplex patch kabel
Kategorija OS2
2 žilni, singlemode, duplex
LC - ST vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 15 m
Rumene barve

EFB optični duplex patch kabel
Kategorija OS2
2 žilni, singlemode, duplex
LC - ST vmesnik
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 15 m
Rumene barve

Teža neto v kg: 0.1000
Teža bruto v kg: 0.1210
Garancija v mesecih: 12

Filtri
Sort
display