Išči

Optični patch SM PK-9 LC(APC)/LC 2m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 2m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 7
Šifra: 7950013
Šifra dobavitelja: O0384.2
EAN koda: 4049759056360
15,37 € z DDV
decrease increase

EFB optični povezovalni kabel, razred OS2
9/125 µm , dvojni, single-mode
1x LC(APC) zelena dvojna vmesnika, 1x LC modra dvojna vmesnika
LC APC vmesnik pod 8°
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2E 9/125µ
Dolžina 2 m, rumene barve
Kabel primeren za telekomunikacije, kabelsko televizijo, LAN, WAN, MAN,
meritvene in senzorske naprave, medicinske naprave in industrijske potrebe

EFB optični povezovalni kabel, razred OS2
9/125 µm , dvojni, single-mode
1x LC(APC) zelena dvojna vmesnika, 1x LC modra dvojna vmesnika
LC APC vmesnik pod 8°
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2E 9/125µ
Dolžina 2 m, rumene barve
Kabel primeren za telekomunikacije, kabelsko televizijo, LAN, WAN, MAN,
meritvene in senzorske naprave, medicinske naprave in industrijske potrebe

Teža neto v kg: 0.0253
Teža bruto v kg: 0.0281
Pakiranje v kartonu: 1
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel 1:1 SVGA 15 m-m 15m 14 kontaktov siv Digitus

Šifra: 8517042
Zaloga: 3
Digitus VGA kabel 15m siv za povezavo računalnika z ekranom ali KVM preklopnikom, podprte ločljivosti do 1280x1024 pri 60Hz...
20,68 € z DDV

Organizator ka. 48cm 1U zaprt z metlico Leviton

Šifra: 5024000
Zaloga: 6
Leviton visokokakovosten organizator kablov 1U z zaščito (metlica), za montažo v komunikacijsko omaro...
55,75 € z DDV

UTP CAT.6 patch 4,6m Leviton bel 3,8mm HighFlex

Šifra: 9030336
Zaloga: 3
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel bele barve CAT6Plus dolžine 4,6m z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Je zelo fleksibilen in tanjši kabel - HighFlex. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
7,84 € z DDV

UTP CAT.6 patch 4,6m Leviton rumen 3,8mm HighFlex

Šifra: 9030337
Zaloga: 0
Dobava: 6 tednov
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel rumene barve CAT6Plus dolžine 4,6m z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Je zelo fleksibilen in tanjši kabel - HighFlex. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
7,84 € z DDV

UTP CAT.6 patch 4,6m Leviton rdeč 3,8mm HighFlex

Šifra: 9030338
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel rdeče barve CAT6Plus dolžine 4,6m z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Je zelo fleksibilen in tanjši kabel - HighFlex. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
7,84 € z DDV

UTP CAT.6 patch 4,6m Leviton moder 3,8mm HighFlex

Šifra: 9030339
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel modre barve CAT6Plus dolžine 4,6m z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Je zelo fleksibilen in tanjši kabel - HighFlex. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
7,84 € z DDV
Filtri
Sort
display