Išči

Optični patch SM LC/APC - LC/APC 5m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 5m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 10
Šifra: 7950021
Šifra dobavitelja: O0381.5
EAN koda: 4049759056308
17,38 € z DDV
decrease increase

EFB optični povezovalni kabel, razred OS2
9/125 µm , dvojni, single-mode
2x LC(APC) zelena dvojna vmesnika
LC APC vmesnik pod 8°
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2E 9/125µ
Dolžina 5 m, rumene barve
Kabel primeren za telekomunikacije, kabelsko televizijo, LAN, WAN, MAN,
meritvene in senzorske naprave, medicinske naprave in industrijske potrebe

EFB optični povezovalni kabel, razred OS2
9/125 µm , dvojni, single-mode
2x LC(APC) zelena dvojna vmesnika
LC APC vmesnik pod 8°
Keramične kapice, LSOH - low smoke zero halogen
Premer kabla 3mm, tip kabla I-VH 2E 9/125µ
Dolžina 5 m, rumene barve
Kabel primeren za telekomunikacije, kabelsko televizijo, LAN, WAN, MAN,
meritvene in senzorske naprave, medicinske naprave in industrijske potrebe

Teža neto v kg: 0.0442
Teža bruto v kg: 0.0491
Pakiranje v kartonu: 1
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Filtri
Sort
display