Išči

Optični patch SM PK-9 SC-SC 5m Duplex Leviton

Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 5m rumen Duplex za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: Leviton
Na voljo: Zaloga: 5
Šifra: 7904030
Šifra dobavitelja: HOPSC008050SC201
EAN koda: 5050268112439
24,70 € z DDV
decrease increase

Leviton optični patch kabel
Dolžina 5 m
2 žilni, 9 µm, singlemode
SC - SC vmesnik
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Odporen do pritiska 1500 N, odporen na udarce do 5 Nm
Število zasukov do 5 obratov/meter
Požarna skladnost IEC 60332-1
Temperatura delovnega okolja -10°C ~ + 70°C
Rumene barve

Leviton optični patch kabel
Dolžina 5 m
2 žilni, 9 µm, singlemode
SC - SC vmesnik
Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli
Odporen do pritiska 1500 N, odporen na udarce do 5 Nm
Število zasukov do 5 obratov/meter
Požarna skladnost IEC 60332-1
Temperatura delovnega okolja -10°C ~ + 70°C
Rumene barve

Teža neto v kg: 0.0600
Teža bruto v kg: 0.0600
Garancija v mesecih: 12

*
*
*
*
Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- ZIP Leviton

Šifra: 7901002
Zaloga: 10+
Leviton optični kabel, 2 žilni, 8 µm, singlemodni, za notranjo uporabo, odporen na udarce, pritiska do 1500 N, rumene barve...
0,39 € z DDV

Kabel USB A-A 1,8m Digitus dvojno oklopljen črn

Šifra: 8519048
Zaloga: 10+
Digitus USB 2.0 kabel A-A, 1x A tip moški vmesnik na 1x A tip moški vmesnik, dolžina 1,8m...
1,52 € z DDV

UTP CAT.5e patch 7,5m moder EFB

Šifra: 9030042
Zaloga: 8
EFB povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Primeren za pisarne in domačo uporabo…
4,51 € z DDV

Optična- Splice kaseta za 12x vlakno Digitus

Šifra: 7918001
Zaloga: 10+
Digitus optična splice kaseta DN-96101 za 12x vlakno, vključen pokrov in varovanje spojev...
3,22 € z DDV

Nalepka za Tipkovnico SLO vsi znaki-beli

Šifra: 5555001
Zaloga: 10+
Nalepka za tipkovnico, slo znaki (č,ž,š,...), z vsemi znaki, primerna za prenosnike in samostojne tipkovnice, črne barve...
2,38 € z DDV

UTP CAT.5e patch 7,5m zelen EFB

Šifra: 9030074
Zaloga: 5
EFB povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Primeren za pisarne in domačo uporabo…
4,51 € z DDV
Filtri
Sort
display