Išči

Optični patch SM PK-9 SC/SC 20m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 20m rumen za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja...
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 0
Dobava: 7-14 dni
Šifra: 7950106
Šifra dobavitelja: O2513.20
EAN koda: 4049759026479
26,90 € z DDV
decrease increase

EFB optični duplex patch kabel 3mm
Kategorija OS2
2 žilni, singlemode, duplex
SC - SC vmesnik
Plašč brez halogenov in negorljiv v skladu z IEC-60754-2, IEC-60332-1 in IEC-61034
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 20 m
Rumene barve

EFB optični duplex patch kabel 3mm
Kategorija OS2
2 žilni, singlemode, duplex
SC - SC vmesnik
Plašč brez halogenov in negorljiv v skladu z IEC-60754-2, IEC-60332-1 in IEC-61034
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Dolžina 20 m
Rumene barve

Teža neto v kg: 0.1600
Teža bruto v kg: 0.1900
Dolžina: 20 m
Garancija v mesecih: 12

Filtri
Sort
display