Išči

Optični patch SM SC/APC - SC/APC 10m EFB

EFB kvaliteten priključni optični kabel SM OS2 10m rumeno-zeleni za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…
Blagovna znamka: EFB
Na voljo: Zaloga: 4
Šifra: 7950043
Šifra dobavitelja: O0944.10
EAN koda: 4049759056704
13,72 € z DDV
decrease increase

EFB optični patch kabel OS2 9/125 µ
Dolžina 10 m, LSZH Halogen free kabel
1 žilni - simplex, 9 µm, singlemodni
Premer kabla 3,0mm
Tip priklopa: SC / APC vmesnik pod 8°
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Barva: rumena / zeleni konektoriji

EFB optični patch kabel OS2 9/125 µ
Dolžina 10 m, LSZH Halogen free kabel
1 žilni - simplex, 9 µm, singlemodni
Premer kabla 3,0mm
Tip priklopa: SC / APC vmesnik pod 8°
Temperatura delovnega okolja -20°C ~ + 75°C
Barva: rumena / zeleni konektoriji

Teža neto v kg: 0.1068
Teža bruto v kg: 0.1159
Garancija v mesecih: 12

Kupci, ki so kupili ta artikel so kupili tudi

Modul Cat.6 UTP eXtreme 110 Leviton

Šifra: 9090038
Zaloga: 10+
Leviton modul Cat.6 UTP, standardni vmesnik RJ45, nizke izgube, črne barve...
3,79 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1,5m Leviton LSOH

Šifra: 5080000
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
3,62 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1m Leviton LSOH

Šifra: 5090000
Zaloga: 10+
Leviton visoko kvaliteten - profesionalen povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Ker je certificiran s strani podjetja Leviton je možna 25-letna sistemska garancija in je primeren za najbolj zahtevne uporabnike…
3,29 € z DDV

UTP CAT.5e patch 1m siv Digitus

Šifra: 9025182
Zaloga: 10+
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,88 € z DDV

Razdelilec 48cm 9x220V ALU Bachmann 3m

Šifra: 9415022
Zaloga: 10+
Bachmann visokokakovostni razdelilec 9x220V v aluminjastem ohišju, možnost vgradnje v 19" komunikacijske kabinete, …
72,57 € z DDV

UTP CAT.5e patch 0,5m siv Digitus

Šifra: 9025179
Zaloga: 0
Dobava: 06.10.2022
Digitus kvaliteten povezovalen UTP kabel CAT5e z mehko žico in 100% bakrenim prevodnikom za mrežno povezavo. Kabel je certificiran in ponuja možnost 15-letne sistemske garancije ter je primeren za pisarne in domačo uporabo…
1,57 € z DDV
Filtri
Sort
display